Temperatura Bałtyku / Pracownia Dynamiki Morza, Instytut Oceanografii, UG
-
Sobota: lepiej do kina, niż na plażę
22-07-2011 19:53 Prognoza pogody dla kurortów w Polsce i na świecieBałtyk przyciągnie wyłącznie miłośników angielskiej pogody
Kontakt Meteo/Boltie
Nad polskim Wybrzeżem zapowiada się sobota pełna przelotnego deszczu i przejaśnień. Nad jeziorami nie ma co spodziewać się słońca - wyjrzy zza chmur tylko gdzieniegdzie. W kurortach europejskich od świtu do zmierzchu upalnie. Pogoda drastycznie pogorszy się tylko w Chorwacji.
W sobotę, podobnie jak przez ostatnie dni, nie ma co liczyć na kąpiel w Bałtyku, choć mała różnica temperatur między lądem a wodą sprawi, że odważni, którzy zdecydowali się popływać, nie zmarzną na kość.
Obejrzyjcie wideo i grafiki TVN Meteo, a dowiecie się, czy sobota będzie dobrym dniem do wypoczynku na plaży:
Źródło: TVN Meteo
Autor: map//ŁUD
Komentarzy 0