Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 6°C 12°C 2°C Zachmurzenie duże
zwiń
Informacje
 • Kolejny dzień z burzami i deszczem

  11-07-2011 06:05 Prognoza pogody na poniedziałek

  W poniedziałek przelotne burze w całym kraju

  tvnwarszawa.pl/Maciej Wężyk

  Poniedziałek nie zapowiada się ciekawie. Chociaż niebo zacznie się przejaśniać, w wielu miejscach kraju pojawią się przelotne burze. Prawie wszędzie będzie padać deszcz, a miejscami nawet grad. Na szczęście tak wyglądać będzie jedynie początek tygodnia.

  W poniedziałek nie powinniśmy rozstawać się z parasolką. Praktycznie w całym kraju możemy spodziewać się burz, a nawet gradu. Będzie dość ciepło, w szczególności na południu kraju. W Rzeszowie będą nawet 33 st. C. Chłodniej, bo maksymalne do 25 st. C, będzie natomiast na północy kraju. Na wschodzie i zachodzie Polski temperatury będą wynosić średnio 26 st. C. Podczas burz będzie wiał porywisty wiatr - osiągnie prędkość do 90 km na godzinę.

  Mokro i ślisko

  W ciągu dnia warunki na drogach będą utrudnione. Podczas burz widoczność będzie ograniczona na drogach w całym kraju, gdyż będzie obficie padać - nawet do 30 litrów wody na metr kwadratowy. Niewykluczony jest także grad. Nawierzchnia będzie śliska, szczególnie na zachodzie kraju.

  Duszno i parno

  Deszcze i chmury w połączeniu ze spadającym ciśnieniem i wysoką wilgotnością powietrza spowodują, że w całym kraju będziemy czuć się źle. Biomet będzie wyjątkowo niekorzystny. Temperatura odczuwalna, szczególnie w centrum kraju, będzie wysoka. Osiągnie tam nawet do 30 st. C.

 • .
  łuhu ! xd
  ~lolex /2011-07-11 13:53

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...