Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Kibic piłkarski czuje niewytłumaczalny dla niewtajemniczonych dyskomfort, widząc napastnika biegającego z "dwójką" na plecach. Albo obrońcę, mającego "10". Wszak to wbrew boiskowej logice i tradycji. Numery zawodników mają swoje wypracowywane latami legendy i pomagają kolejnym pokoleniom piłkarzy budować ich własne. I niczym kapsuła czasu przechowują kawał historii futbolu.

"Z bardzo dużym prawdopodobieństwem można wskazać, że ingerencja w plik była przeprowadzona z zamiarem wycięcia różnych fragmentów" – to ocena biegłego zajmującego się badaniem głosu, który analizował nagranie rozmowy między Robertem Lewandowskim a jego byłym agentem i wspólnikiem Cezarym Kucharskim. To nagranie jest kluczowym dowodem prokuratury, która zarzuca Kucharskiemu, że groził Lewandowskiemu. - Absurd – tak opinię zamówioną przez obrońców komentuje pełnomocnik piłkarza. Inna ekspertyza treści rozmów wskazuje, że nagranie "nie zostało poddane jakimkolwiek modyfikacjom".

Były menedżer Roberta Lewandowskiego i były piłkarz między innymi Legii Warszawa, podejrzany jest o kierowanie gróźb wobec piłkarza, które miały go zmusić do zapłaty 20 milionów euro. Na sprawę reagują niemieckie media. Łukasz Wieczorek.

Jeśli przeczytasz na Facebooku wpis zachęcający do udziału w konkursie, w którym Robert Lewandowski ma losować karty podarunkowe, samochody, domy i nagrody pieniężne – nie daj się nabrać. Od kilku dni w internecie trwa akcja z wykorzystaniem fikcyjnych kont, której celem jest pozyskiwanie od internautów numerów kart kredytowych i naciąganie ich na rzekomo darmowe usługi.