Marian Banaś

Marian Banaś

Prezes Marian Banaś ma prawo takie pisma gdzieś wysyłać, natomiast wydaje mi się, że jego reakcje są zdecydowanie zbyt nerwowe - powiedział w środę w "Kropce nad i" europoseł Adam Bielan. Odniósł się do listu, jaki szef Najwyższej Izby Kontroli wysłał do organizacji EUROSAI zrzeszającej europejskie organy kontroli.

"Zwiększona aktywność służb przeciwko mojej osobie jak również mojej rodzinie związana jest z informacją o zamiarze opublikowania ważnych wyników kontroli" - pisze prezes Najwyższej Izby Kontroli do organizacji EUROSAI zrzeszającej europejskie organy kontroli w liście, do którego dotarł tvn24.pl. Marian Banaś prosi o wsparcie i ocenia, że "takie działania inspirowane są przez środowiska przestępcze oraz grupy interesów".

Marian Banaś z miażdżącym raportem i oskarżeniami wobec najważniejszych urzędników w państwie. Są zawiadomienia do prokuratury i co ciekawe nie wobec szefa rządu i odpowiedzialnych ministrów, tylko wobec prezesów spółek Skarbu Państwa: Poczty Polskiej i Wytwórni Papierów Wartościowych. Barbara Sobska.