Sport

Sport

Polska - Szwecja [RELACJA]

Mecz ze Szwecją był dla polskich piłkarzy ręcznych ostatnim w mistrzostwach Europy. Tak go relacjonowaliśmy w eurosport.pl.

Niedzielny konkurs w Predazzo (RELACJA)

W niedzielnym konkursie Pucharu Świata we włoskim Predazzo świetnie spisali się Polacy. Dawid Kubacki zajął trzecie miejsce, a na czwartym uplasowali się ex aequo Kamil Stoch i Piotr Żyła. Wygrał Niemiec Karl Geiger. Transmisje w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze, relacje na żywo w eurosport.pl.

Polska - Turcja 2:3 [RELACJA]

Polska - Turcja 2:3 w turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk olimpijskich w Tokio 2020. Tak relacjonowaliśmy mecz w Apeldoorn w eurosport.pl.

Sobotni konkurs PŚ w Predazzo [RELACJA]

Dawid Kubacki zajął trzecie miejsce w sobotnim konkursie Pucharu Świata w Predazzo. Zwyciężył Niemiec Karl Geiger, który został został nowym liderem cyklu. Tak relacjonowaliśmy zawody w eurosport.pl.

Polska - Azerbejdżan 3:0 [RELACJA]

Polska - Azerbejdżan 3:0 w turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk olimpijskich w Tokio 2020. Biało-Czerwone zapewniły sobie pierwsze miejsce w grupie A i w półfinale imprezy zmierzą się z Turczynkami. Tak relacjonowaliśmy mecz w Apeldoorn w eurosport.pl.