Fakty po Faktach

Fakty po Faktach

13.06 | - Za cztery dni mamy następny mecz i to, co było wczoraj jest nieważne. Liczy się to, co będzie w sobotę - powiedział w "Faktach po Faktach" w TVN24 kapitan polskiej reprezentacji Jakub Błaszczykowski, pytany czy po meczu z Rosją i golu, który strzelił czuje się bohaterem.

12.06 | - Z jednej strony jest histeryczny optymizm, a z drugiej brak wymagań: niech tylko się dobrze pokażą, niech walczą do końca - tak oczekiwania polskich kibiców wobec występu biało-czerwonych w meczu z Rosją podsumował w "Faktach po Faktach" lekkoatleta, Jacek Wszoła. Jak ocenił ambasador RP w Rosji, Stanisław Ciosek, Rosjanie spotkaniem z Polską mało się interesują.

11.06 | - Piłkarze muszą zdać sobie sprawę, że jutrzejszy (wtorkowy) mecz to jest dla nich być albo nie być - powiedział w "Faktach po Faktach" w TVN24 były trener polskiej reprezentacji Antoni Piechniczek, odnosząc się do jutrzejszego meczu z Rosją. Program poprowadziła Anita Werner.

10.06 | W programie rozmowa o planowanym przemarszu Rosjan w Warszawie, wtorkowym spotkaniu Polska-Rosja oraz komentarze po meczu biało-czerwonych z Grecją. Rozmawiali Joanna Szczepkowska, Antoni Dudek i Jan Hartman. Program prowadził Piotr Marciniak.

9.06 | Tomasz Rząsa, dyrektor reprezentacji Polski ds. kontaktów z mediami pprzyznał, że po meczu z Grecją "w drużynie jest pełen niedosyt", ale - jak zapowiedział - teraz będzie już tylko lepiej. - Choć to wciąż niepotwierdzone, mamy zapewnienie UEFA, że mecz z Rosją będziemy oglądać już przy otwartym dachu Stadionu Narodowego - poinformował w "Faktach po Faktach". O emocjach na Euro 2012 w "Faktach po Faktach" mówiła też Maryla Rodowicz.

8.06 | - Mamy w Polsce wyjątkowe, narodowe święto - ocenił w "Faktach po Faktach" TVN24 prof. Paweł Śpiewak, mówiąc o Euro 2012. W opinii prof. Janusza Czapińskiego, wspólnota Polaków, którą widać przy okazji mistrzostw, skończy się jednak, kiedy nasza reprezentacja odpadnie z rozgrywek.