Zakochali się od pierwszego wejrzenia, ale poglądy mają różne. Kim jest partner Giorgii Meloni

Autor:
ads\mtom
Źródło:
PAP

Włoskie media przybliżają sylwetkę życiowego partnera Giorgii Meloni, prawdopodobnej nowej szefowej włoskiego rządu. To Andrea Giambruno, dziennikarz związany z telewizją założoną przez byłego premiera Silvio Berlusconiego.

Włoskie media dzień po wyborach przypominają, że 45-letnia Meloni i 41-letni Giambruno są razem od siedmiu lat i nie planują małżeństwa. Mają jedno dziecko - ich córka Ginevra urodziła się w 2016 roku.

Partner prawdopodobnej przyszłej szefowej włoskiego rządu urodził się w Mediolanie i ukończył filozofię na tamtejszym uniwersytecie katolickim. Od lat prowadzi różne popularne programy w telewizji Mediaset, założonej przez Silvio Berlusconiego. Z Meloni poznali się w studiu telewizyjnym i według jego słów, przytoczonych przez prasę, była to miłość od pierwszego wejrzenia.

Oboje mają różne sympatie polityczne. W jednym z wywiadów Meloni przyznała: - Mój partner ma lewicowe poglądy, ale myślę, że będzie głosował na mnie w wyborach.

- Dyskutujemy o homoseksualistach, o kwestiach etycznych, legalizacji lekkich narkotyków. Nie myślimy w ten sam sposób - ujawniła. On mówi o niej żartobliwie, że ma "patologiczną manię porządku" i "chronicznie się spóźnia".

Autor:ads\mtom

Źródło: PAP

Pozostałe wiadomości