Świat

Więziona połowę życia prowadzi talk-show

Świat

Natascha Kampusch gospodarzem austriackiego show
ReutersNatascha Kampusch gospodarzem austriackiego show

Więziona przez 8 lat przez porywacza Austriaczka prowadzi talk show - "Natascha Kampusch rozmawia z...". Nakręciła już pierwsze odcinki. W ten sposób spełnia swoje marzenie z czasów uwięzienia.

Dla 20-letniej obecnie Nataschy Kampusch telewizja przez blisko połowę życia była jedynym sposobem kontaktu ze światem zewnętrznym. Po dwóch latach od wyjścia na wolność, Kampusch uczy się drugiej strony mediów i prowadzi program emitowany na antenie prywatnej telewizji austriackiej Plus 4.

Dociekliwe pytania

Rozmowy dotyczą osiągnięć ludzi. Pierwszym gościem był Niki Lauda, który w 1976 podczas niemieckiego Grand Prix formuły 1 niemal zginął w wypadku. Kierowca formuły 1 przyznał, że podczas nagrywania programu, Kampusch zadawała wnikliwe pytania, "których wcześniej nie słyszał" i "wyciągnęła" z niego wiele rzeczy.

Więziona 102 miesiące

Kampusch została porwana, gdy szła do szkoły przez Austriaka Wolfganga Priklopila. Miała wtedy 10 lat. Była przetrzymywana w piwnicy przez osiem i pół roku. W sierpniu 2006 roku udało się jej uciec. CZYTAJ WIĘCEJ

eko /tr

Źródło: gazeta.pl, tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Reuters

Pozostałe wiadomości