Autorka ostatniego zdjęcia Elżbiety II: królowa była słaba, ale w dobrym nastroju

Autor:
asty//now
Źródło:
PAP

Jane Barlow, fotoreporterka agencji Press Association i autorka ostatniego oficjalnego zdjęcia Elżbiety II, które zostało wykonane we wtorek podczas audiencji z nową premier Wielkiej Brytanii Liz Truss, powiedziała, że królowa wyglądała wówczas na słabą, ale była w dobrym nastroju. W trakcie tej wizyty Barlow wykonała kilka portretów monarchini.

Jane Barlow, fotoreporterka agencji Press Association, była w zamku Balmoral, aby wykonać zdjęcia w czasie audiencji, gdy królowa powierzyła nowej premier Liz Truss misję utworzenia nowego rządu.

Powiedziała w piątek brytyjskim mediom, że wcześniej, gdy królowa czekała na przybycie Truss, wykonała kilka jej portretów oraz że monarchini była uśmiechnięta i rozmawiały o deszczowej pogodzie tego dnia.

Barlow: królowa była słaba, ale w dobrym nastroju

Fotoreporterka oceniła, że 96-letnia monarchini sprawiała wrażenie "słabej" i "z pewnością wyglądała słabiej", niż na zdjęciach z lata, ale była w "dobrym nastroju".

- To był prawdziwy przywilej móc zrobić to zdjęcie, zaszczyt i przywilej. Byłam tam, aby sfotografować jej spotkanie z nową premier, ale dla mnie najlepszym zdjęciem było to, na którym królowa jest sama. I to oczywiście stało się teraz bardziej znaczące - przyznała Jane Barlow.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor: asty//now

Źródło: PAP

Tagi:
Raporty:
Pozostałe wiadomości