TVN24 | Świat

Obmacywał stewardesy, jedną uderzył w twarz. Przywiązali go do fotela taśmą i zakneblowali

TVN24 | Świat

Autor:
momo/adso
Źródło:
ABC News

Pasażer samolotu linii Frontier został obezwładniony przez członków załogi i przywiązany taśmą do fotela po tym, jak uderzył jedną ze stewardes w twarz. Wcześniej obmacywał jej koleżanki. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Został zatrzymany przez policję na lotnisku w Miami.

Do incydentu doszło w sobotę na pokładzie samolotu linii Frontier podczas nocnego lotu z Filadelfii do Miami. Według policji, 22-letni pasażer miał napastować członkinie załogi.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Najpierw, po wypiciu dwóch napojów alkoholowych, mężczyzna wytarł szklankę o pośladki przechodzącej obok stewardesy. Zamówił jeszcze trzecią dolewkę, którą wylał na siebie. Mężczyzna udał się do toalety, po czym wyszedł z niej bez koszulki. Stewardesa powiedziała pasażerowi, że na pokładzie musi być ubrany i pomogła mu wyjąć czystą bluzkę z jego torby podręcznej.

Będący pod wpływem alkoholu 22-latek przez 15 minut kręcił się po pokładzie samolotu. W pewnym momencie zaczął obmacywać inną stewardesę. Kobieta powiedziała mu, żeby jej nie dotykał i zajął swoje miejsce. Mężczyzna nic sobie nie robił z upomnień. Podszedł do obu stewardes, objął je ramionami i zaczął dotykać ich piersi.

Pasażer został odprowadzony na siedzenie, a członkowie załogi wyznaczyli trzecią stewardesę, by go pilnowała. Gdy kobieta poprosiła mężczyznę, by pozostał na miejscu, ten uderzył ją w twarz - donosi stacja ABC News, powołując się na raport policji.

Agresywny pasażer spacyfikowany

Personel pokładowy stanął w obronie kobiety. Mężczyzna zaczął się awanturować i wykrzykiwać obelżywe słowa pod ich adresem. W końcu rzucił się na stewardów z pięściami. Udało się go obezwładnić , ale potrzebnych do tego było kilka osób. Zanim samolot podszedł do lądowania, 22-latek został przytwierdzony do fotela przy pomocy taśmy klejącej. Zaklejono mu także usta.

Jak przekazał rzecznik linii lotniczych Frontier, 22-latek został zatrzymany przez policję na lotnisku w Miami. Stewardesy, które padły ofiarą skandalicznego zachowania mężczyzny, wysłano na płatny urlop na czas dochodzenia. To - jak podkreśla ABC News - standardowa procedura.

Autor:momo/adso

Źródło: ABC News