"Wszystkie znaki wskazują na rozwód" Kim Kardashian i Kanye Westa

TVN24 | Świat

Autor:
tas/kg
Źródło:
CNN, Elle
"Kim Kardashian to najbardziej znana i najbogatsza celebrytka na świecie"TVN24
wideo 2/2
TVN24 "Kim Kardashian to najbardziej znana i najbogatsza celebrytka na świecie"

Od kilku miesięcy mieszkają osobno – twierdzi rozmówca CNN, komentując doniesienia o rozwodzie Kim Kardashian i Kanye Westa. Pogłoski o ich rozstaniu krążyły od pewnego czasu, tym razem jednak sytuacja - jak podają amerykańskie media - wygląda "poważniej".

Rozmówcy amerykańskiej telewizji CNN potwierdzili, że Kanye ​​West mieszkał w ostatnich miesiącach w ich domu w Wyoming, a Kim Kardashian przebywała w tym czasie w Kalifornii z dziećmi. - Od kilku miesięcy mieszkają osobno – mówił CNN przyjaciel rodziny, zastrzegając, że chciałby pozostać anonimowy ze względu na "delikatną sytuację".

- Byli na terapii małżeńskiej i rozmawiali o rozwodzie. Dyskutowali o nim od czasu do czasu przez ostatni rok, ale Kim nie chciała posuwać sprawy do przodu – powiedział drugi rozmówca CNN. Jak stwierdził "nie ma w tym żadnego dramatu", "Kim i Kanye pozostają w przyjaźni" i "są w pełnej zgodzie, jeśli chodzi o opiekę nad dziećmi".

Oglądaj TVN24 w internecie>>>

"Kim Kardashian nie złożyła jeszcze wniosku o rozwód z Kanye Westem, ponieważ para spędza czas z psychologiem i próbuje naprawić swój związek" – podał z kolei portal magazynu "Elle", powołując się na program "Entertainment Tonight" telewizji CBS.

"Mogliśmy udawać, że wszystko jest normalne". Kim Kardashian relacjonuje urodziny, internet reaguje

Kim Kardashian i Kanye West Nasser Berzane/ABACAPRESS.COM

- Wygląda na to, że staje się coraz bardziej pewne, że para zakończy swoje małżeństwo – mówił rozmówca CBS. Powiedział również, że Kardashian "skupia się obecnie na wielu niesamowitych rzeczach, które nadejdą w nowym roku". Przekazał ponadto, że "Kim starała się z całych sił naprawić relacje z Kanyem, ale to nie zadziałało". - Kim utrzymywała związek w nadziei na zmianę i ze względu na dzieci, ale wszystkie znaki wskazują na rozwód – podkreślił rozmówca CBS.

Zdjęcia celebrytki bez obrączki

"Kardashian przyciągnęła uwagę mediów, publikując nowe zdjęcia na swoim Instagramie, na których nie nosi obrączki, prawdopodobnie to publiczny sygnał, że doniesienia o jej rychłym rozstaniu z Westem nie są błędne" – zauważa "Elle".

Wcześniej amerykańskie media informowały, że jednym z powodów pogorszenia się relacji małżeństwa jest nieudana próba kandydowania Westa na prezydenta Stanów Zjednoczonych (wybory odbyły się w listopadzie zeszłego roku).

Media informowały również, że Kardashian zatrudniła znaną adwokat do spraw rozwodów Laurę Wasser, która prowadziła postępowanie rozwodowe dla takich gwiazd jak Angelina Jolie, Britney Spears i Johnny Depp.

Kim Kardashian i Kanye West wzięli ślub w 2014 roku. Są rodzicami czwórki dzieci.

Autor:tas/kg

Źródło: CNN, Elle

Źródło zdjęcia głównego: Nasser Berzane/ABACAPRESS.COM