Bolesny skutek zabawy z psem. Biden trafił pod opiekę ortopedy

TVN24 | Świat

Autor:
pqv//now
Źródło:
PAP

Amerykański prezydent elekt Joe Biden poślizgnął się i skręcił kostkę podczas zabawy z jednym ze swoich psów. Jak poinformowało jego biuro, został profilaktycznie przebadany przez lekarza.

Amerykanski prezydent elekt w sobotę poślizgnął się podczas zabawy z psem o imieniu Major i skręcił kostkę - podał Reuters. Od niedzieli Joe Biden jest pod opieką ortopedy.

Pierwszy pies ze schroniska w Białym Domu

Biden i jego żona Jill - przypomina agencja - są właścicielami dwóch owczarków niemieckich. Para zabrała Majora ze schroniska Delaware Humane Association w 2018 roku. Polityk podjął tę decyzję po tym, gdy jego córka Ashley zamieściła na Facebooku post tej organizacji z informacją, że szczenięta szukają nowego domu. Kolejne zwierzę, Champ, było kupione przez Bidena dziesięć lat wcześniej od hodowcy.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE>>>

W październiku Reuters informował, że jeśli Biden wygra wybory, Major zostanie pierwszym zwierzęciem zabranym ze schroniska w Białym Domu. Bidenowie podczas kampanii wyborczej zapowiedzieli, że przyprowadzą swoje psy do Białego Domu, a także planują kupić kota.

Joe Biden z adoptowanym psem MajoremInstagram.com/joebiden

Autor:pqv//now

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: Instagram.com/joebiden