"Usłyszałam tylko, jak policjant mówi: biegnij! Tyle pamiętam"

TVN24


Dramatyczną sytuację zarejestrowała kamera w radiowozie policji z amerykańskiego stanu Illinois. Przewrócona, sunąca na boku ciężarówka o mało nie zmiotła z pobocza osób stojących obok zaparkowanego samochodu.

Dramatyczne wydarzenia miały miejsce 12 listopada, jednak przedstawiające je nagranie zostało ujawnione przez stanową policję z Illinois we wtorek.

Policjanci zatrzymali się na poboczu, by pomóc starszej kobiecie w zmianie koła. Nagle jeden z nich zauważył rozpędzoną, sunącą ku nim w poślizgu ciężarówkę. - Usłyszałam tylko, jak policjant mówi: biegnij! Tyle pamiętam. Nie wiem, co działo się dalej - opowiadała kobieta, której pomagali funkcjonariusze.

Zaczęła sunąć bokiem, przewróciła się

Według ustaleń policji kierowca ciężarówki - jadąc z nadmierną prędkością - stracił panowanie nad pojazdem na śliskiej nawierzchni. Ciężarówka zaczęła sunąć bokiem i przewróciła się tuż przy policjantach pomagających kobiecie na poboczu.

Dzięki błyskawicznej reakcji funkcjonariuszy, którzy zepchnęli kobietę do rowu, skończyło się tylko na jej drobnych obrażeniach. Policjanci wyszli z tej przygody bez szwanku. Nie podano, jak to zdarzenie skończyło się dla kierowcy ciężarówki.

Autor: ow//now / Źródło: [2019 Cable News Network All Rights Reserved], FOX News