Witalij i Natalia Kliczkowie rozwodzą się. Mer Kijowa przekazał, że decyzja była wspólna

Autor:
tas/kab
Źródło:
babel.ua, RBK-Ukraina, tsn.ua
Witalij Kliczko jest merem Kijowa
Witalij Kliczko jest merem Kijowa Reuters Archiwum
wideo 2/25
Reuters Archiwum Witalij Kliczko jest merem Kijowa

Mer Kijowa i były bokser wagi ciężkiej Witalij Kliczko potwierdził w rozmowie z ukraińskimi dziennikarzami, że rozwodzi się z żoną Natalią. Byli małżeństwem od 1997 roku. Były pięściarz zaznaczył, że decyzja w sprawie rozwodu była wspólna.

Mer Kijowa powiedział w czasie wywiadu z portalem Babel, że "nie jest tajemnicą, iż on i jego żona Natalia od dawna mieszkają w różnych miastach". "Wiele lat, różne interesy, różne życie. Postanowiliśmy to załatwić oficjalnie" - dodał Witalij Kliczko.

Były pięściarz zaznaczył, że decyzja w sprawie rozwodu była wspólna. "Takie jest pragnienie obu stron. Mamy dobre relacje, szanujemy się nawzajem, nasze dzieci są dorosłe, a życie toczy się dalej" - powiedział.

Witalij Kliczko Shutterstock

Relacja tvn24.pl: ATAK ROSJI NA UKRAINĘ 

Jak podały ukraińskie media, powołujące się na wywiad z merem Kijowa, Kliczko "ciekawie odpowiedział na pytanie, czy jego serce jest obecnie zajęte". "Tak, jest zajęte przez Kijów. Jak mogę cię nie kochać, mój Kijowie?" - odpowiedział wymijająco.

Natalia Kliczko dla tvn24.pl: Codziennie rano otrzymuję od męża wiadomość: "żywy"

Natalia KliczkoAdam Berry/Getty Images

Ćwierć wieku wspólnie

51-letni Witalij i 48-letnia Natalia Kliczko pobrali się 26 kwietnia 1997 roku. Mają troje dzieci: w 2000 roku urodził się ich pierwszy syn, Jehor-Daniel, w 2002 roku córka Jelizaweta-Wiktoria, trzy lata później syn Maksym. Natalia, była modelka, od kilkunastu lat mieszka w Niemczech (w Hamburgu), gdzie - jak podał portal telewizji 1+1 - opiekuje się ukraińskimi uchodźcami. Dzieci Witalija i Natalii studiują za granicą – napisano, nie ujawniając lokalizacji.

Witalij Kliczko po zakończeniu kariery sportowej założył partię Ukraiński Demokratyczny Alians na rzecz Reform (UDAR). Dwukrotnie ubiegał się o urząd mera Kijowa. Objął to stanowisko w 2014 roku.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:tas/kab

Źródło: babel.ua, RBK-Ukraina, tsn.ua

Źródło zdjęcia głównego: Adam Berry/Getty Images

Pozostałe wiadomości