TVN24 | Świat

Mer Lwowa: eksplozje w mieście, zostańcie w schronach

TVN24 | Świat

Autor:
now
Źródło:
PAP, Twitter, Telegram
Mer Lwowa: Rosja atakuje i zabija zwykłych ludzi
Mer Lwowa: Rosja atakuje i zabija zwykłych ludziTVN24
wideo 2/21
TVN24Mer Lwowa: Rosja atakuje i zabija zwykłych ludzi

W obwodzie lwowskim doszło we wtorek, według wstępnych informacji, do rosyjskich ataków rakietowych - poinformował szef władz obwodowych Maksym Kozycki na Telegramie. Zaapelował do ludności o pozostanie w schronach. Wcześniej mer Lwowa Andrij Sadowy przekazał w mediach społecznościowych, że w mieście było słychać we wtorek wieczorem odgłosy wybuchów.

Trwa 69. dzień rosyjskiej inwazji na Ukrainę. We wtorek wieczorem mer Lwowa Andrij Sadowy poinformował o odgłosach wybuchów słyszanych w mieście. "Proszę, zostańcie w schronach" - zaapelował za pośrednictwem mediów społecznościowych.

"Część Lwowa doświadcza przerw w dostawie prądu" - napisał Sadowy w kolejnej wiadomości. Podał, że w wyniku rosyjskiego ataku uszkodzone zostały dwie podstacje.

Pięć eksplozji we Lwowie, ataki rakietowe w obwodzie lwowskim

Mieszkańcy Lwowa potwierdzili portalowi Ukrainska Prawda, że w mieście słychać było odgłosy wybuchów - obecnie wiadomo o co najmniej pięciu. O odgłosach wybuchów w obwodach winnickim i lwowskim poinformowały portale Suspilne i Hromadske.

W obwodzie lwowskim doszło według wstępnych informacji do rosyjskich ataków rakietowych - poinformował we wtorek wieczorem szef władz obwodowych Maksym Kozycki na Telegramie. Zaapelował jednocześnie do ludności o pozostanie w schronach.

LwówAA/ABACA/PAP/EPA
Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:now

Źródło: PAP, Twitter, Telegram

Źródło zdjęcia głównego: AA/ABACA/PAP/EPA