Putin: nie będzie ślubu z gimnastyczką

Aktualizacja:
Nie będzie ślubu z gimnastyczką
Nie będzie ślubu z gimnastyczką
TVN24
TVN24Nie będzie ślubu z gimastyczką

Prezydent Rosji Władimir Putin zdementował pojawiające się od kilku dni medialne rewelacje, jakoby miał poślubić 24-letnią mistrzynię w gimnastyce artystycznej Alinę Kabajewę. - Nie ma ani jednego słowa prawdy w tym, co mówiliście - stwierdził w piątek Putin.

Putin występował na konferencji prasowej z włoskim permierem-elektem Silvio Berlusconim. Kiedy rosyjska reporterka zapytała o plotki dotyczące tajnego rozwodu z jego żoną - Ludmiłą - i planowany ślub ze złotą medalistkę z Aten Aliną Kabajewą, odpowiedział: "Dziennikarka mogła zadać pytanie na temat ważniejszych kwestii, przedyskutowanych podczas rosyjsko-włoskiego spotkania. Ale wolała jednak przytoczyć artykuł z jednej z naszych bulwarówek".

Mam nadzieję, że nie obrażę nikogo, jeśli powiem, że osobiście uważam, że Rosjanki są najpiękniejsze i najzdolniejsze. Jeśli ktoś może z nimi konkurować, to tylko Włoszki. prezydent Rosji Władimir Putin

Zdradził jednak, że podobają mu się "wszystkie rosyjskie kobiety". - Mam nadzieję, że nie obrażę nikogo, jeśli powiem, że osobiście uważam, że Rosjanki są najpiękniejsze i najzdolniejsze. Jeśli ktoś może z nimi konkurować, to tylko Włoszki - dyplomatycznie wybrnął Putin.

Zaznaczył, że choć społeczeństwo ma prawo wiedzieć jak żyją politycy, to jest granica życia prywatnego w którą "nie pozwoli ingerować". - Miałem zawsze negatywny stosunek do tych, którzy ze swoimi erotycznymi fantazjami w głowie próbują zakraść się do życia innych - dodał.

Dywagacje prasy

Od kilku dni media pisały o tym, że 55-letni Putin rozwiódł się w tajemnicy ze swoją żoną Ludmiłą i zamierza poślubić złotą medalistkę z Aten i trzykrotną mistrzynię świata Alinę Kabajewę.

(CZYTAJ WIĘCEJ O TYM, JAK WŁOSI ROZWIEDLI PUTINA)

Źródło: Reuters, TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości