Platynowy jubileusz Elżbiety II. Książę William i księżna Kate dziękują: wszyscy świetnie się bawiliśmy, zwłaszcza Louis

Autor:
akr/kab
Źródło:
tvn24.pl

"Widok ludzi z całego kraju spotykających się z rodziną, przyjaciółmi i bliskimi był wyjątkowy" - napisali na Twitterze książę William i księżna Kate, dziękując wszystkim za udział w Platynowym Jubileuszu Elżbiety II. "Wszyscy świetnie się bawiliśmy, zwłaszcza Louis..." - wspomnieli o 4-letnim księciu, który dwukrotnie przykuł uwagę gości i fotoreporterów.

Książę William i księżna Kate podsumowali w poniedziałek w mediach społecznościowych zakończone dzień wcześniej obchody Platynowego Jubileuszu królowej Elżbiety II.

"Co za fantastyczny weekend świętowania. Widok ludzi z całego kraju spotykających się z rodziną, przyjaciółmi i bliskimi był wyjątkowy" - napisali na Twitterze.

W kolejnym z serii wpisów podziękowali wszystkim, którzy okazali wdzięczność królowej Wielkiej Brytanii i jej "inspirującemu 70-letniemu przywództwu". "Od tłumów w alei Mall po społeczności organizujące imprezy uliczne w całym kraju, mamy nadzieję, że mieliście niezapomniany weekend" - czytamy.

"Wszyscy świetnie się bawiliśmy, zwłaszcza Louis..." - dodano w ostatnim z serii trzech wpisów. Opublikowano także kilka fotografii z uroczystości.

Książę Louis wpadł złość. Uspokajała go księżna Kate

Czteroletni książę Louis, najmłodszy syn księcia i księżnej Cambridge, został w niedzielę uchwycony przez kamery w nieco mniej formalnej sytuacji, gdy wpadł w złość w czasie obchodów. Nerwy po części wyładował na mamie, księżnej Kate.

W czwartek chłopiec przykuł uwagę fotoreporterów, gdy stojąc obok Elżbiety IIi na balkonie Pałacu Buckingham, zasłaniał sobie uszy w czasie pokazów lotniczych.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:akr/kab

Źródło: tvn24.pl

Pozostałe wiadomości