Pierwsze takie zdjęcia. Mała Charlotte z bratem, za obiektywem księżna Kate

Świat


Pałac Kensington opublikował w sobotę serię zdjęć, na których widać 2-letniego księcia George'a przytulającego swoją maleńką siostrzyczkę, Charlotte. To pierwsze takie fotografie, więc nic dziwnego, że wywołały prawdziwą sensację. Za obiektywem stała dumna mama, czyli księżna Kate.

Na czterech zdjęciach, które udostępniono na Twitterze, widać, jak 2-letni George przytula i całuje w czoło swoją siostrzyczkę.

Rodzeństwo sfotografowano na kanapie w posiadłości Anmer Hall w Norfolk. Za obiektywem stała mama - księżna Kate.

Fotografia to jedna z pasji księżnej wymienionych na oficjalnej stronie internetowej brytyjskiej monarchii. Jak podaje BBC, zdjęcia Charlotte i George'a zrobione zostały aparatem Canon EOS 5D Mark II.

O tym, że dumni rodzice podzielą się zdjęciami swoich pociech Pałac Kensington (mieści się w nim londyńska rezydencja książęcej pary) poinformował już w sobotę rano. Zapowiedziano je jako "bardzo wyjątkowe". Ostatecznie pokazano je światu dopiero późnym wieczorem.

Kate i William udali się do rodzinnej posiadłości w Norfolk tuż po przyjściu na świat Charlotte. Mała księżniczka urodziła się 2 maja w Londynie. Spodziewa się, że książę i księżna Cambridge będą chcieli spędzić w Anmer Hall kilka najbliższych lat. W opiece nad dwójką dzieci pomagać będzie im niania.

W piątek ogłoszono, że 5 lipca odbędzie się chrzest Charlotte.

Autor: kg/tr / Źródło: tvn24.pl, bbc.co.uk