Świat

Palin miała romans i zażywała kokainę? "Obrzydliwe kłamstwa"

Świat

wikipedia.orgIle jest prawdy w biografii Sary Palin?

Mąż Sary Palin - Todd - potępił "obrzydliwe kłamstwa" zawarte w jej biografii, która ma się ukazać w księgarniach w przyszłym tygodniu. Autor "The Rogue: The Search for Sarah Palin" twierdzi m.in. że w latach 90. miała ona romans i zażywała kokainę - donoszą media.

Choć książka ukaże się na półkach dopiero w przyszłym tygodniu, pikantne szczegóły ujawnił już magazyn "National Enquirer".

Zdrada i kokaina

I tak Joe McGinniss, autor biografii twierdzi m.in., że była gubernator Alaski miała jednonocną przygodę z gwiazdorem koszykówki Glenem Ricem w 1987 r. Palin pracowała wtedy jako dziennikarka sportowa dla stacji telewizyjnej KTUU i nie była jeszcze zamężna (wyszła za mąż w 1988 r.).

Jednak gdy już została panią Palin, miała zdradzać męża. Jak twierdzi McGinniss w latach 90. przez pół roku miała romans Bradem Hansonem, byłym wspólnikiem Todda Palina.

Była gubernator Alaski miała też zażywać kokainę na wyjeździe z przyjaciółmi i palić marihuanę z profesorem Mat-Su College na Alasce.

Obsesja na punkcie Palin?

W wydanym oświadczeniu Todd Palin twierdzi, że biografia jest pełna kłamstw i oskarżył jej autora, że ma obsesję na punkcie jego żony.

McGinniss od dawna nie należy do ulubieńców rodziny Palinów. Gdy w 2010 r. przeprowadził się do domu obok jej posiadłości, jego znani sąsiedzi postawili ogrodzenie, mające chronić prywatność rodziny.

"To jest człowiek, który z uporem prześladował moją rodzinę aż do punktu, w którym przeprowadził się obok, by nas niepokoić i szpiegować, by zaspokoić budzącą niepokój obsesję na punkcie mojej żony" - stwierdził Todd Palin.

Źródło: BBC

Źródło zdjęcia głównego: wikipedia.org