Premier Nowej Zelandii przerwała transmisję w mediach społecznościowych. "Powinnaś być w łóżku, kochanie"

Autor:
js/tr
Źródło:
Reuters

Córka premier Nowej Zelandii Jacindy Ardern przerwała jej wieczorną relację na żywo w mediach społecznościowych na temat koronawirusa. - Powinnaś być w łóżku, kochanie - powiedziała premier i próbowała nakłonić córkę, żeby tam wróciła. Ostatecznie polityk zakończyła transmisję.

Premier Nowej Zelandii w poniedziałek 8 listopada prowadziła na swoim profilu na Facebooku wieczorną relację na żywo na temat aktualnej sytuacji pandemicznej w kraju. W pewnym momencie słychać było głos córki Ardern. - Powinnaś być w łóżku, kochanie - odpowiedziała córce polityk. - Czas spać. Idź do łóżka i zaraz do ciebie przyjdę. Za chwilę będę - dodała.

- Przepraszam wszystkich - zwróciła się premier do swoich widzów, po czym ponownie mówiła do córki: - Tak, babcia zabierze cię do łóżka.

- Duża wpadka przed snem, prawda? - skomentowała Adern śmiejąc się do kamery. - Przepraszam was bardzo. Po prostu myślałam, że zrobienie transmisji na żywo na Facebooku będzie miłe i bezpieczne - wyjaśniła.

Ostatecznie zakończyła transmisję. - Bardzo wszystkich przepraszam, idę położyć Neve do łóżka, bo pora spania już minęła - oświadczyła.

Autor:js/tr

Źródło: Reuters

Pozostałe wiadomości