Marihuana w zbiorniku na paliwo

 
ArchiwumKonopie w naturze

Pięcioro Polaków przesłuchuje policja w Limerick (zachodnia Irlandia) w związku ze znalezieniem konopi indyjskich o wartości ocenianej na 180 tys. euro w ich samochodzie - poinformował rzecznik posterunku policyjnego przy Henry Street w Limerick.

- Dochodzenie jest w toku. Na obecnym etapie nie wiadomo, czy Polakom zostaną przedstawione zarzuty i kiedy zostaną zwolnieni. W przypadku dochodzenia antynarkotykowego policja ma możliwość dłuższego przetrzymywania podejrzanych w areszcie - powiedział rzecznik Garda Drugs Unit.

Konopie wykryto w środę wieczór w pustym zbiorniku na paliwo samochodu Polaków. Pojazd, którym jechała 25-letnia kobieta i czterech mężczyzn w wieku 25-35 lat, zatrzymano ok. godz. 18 przy ulicy Bellysimon. Zatrzymanie Polaków doszło do skutku w wyniku szeroko zakrojonej akcji antynarkotykowej. Policja wpadła na trop innych osób handlujących narkotykami, ukrywających heroinę wartości €92.000 oraz kokainę za €7.000 w przydomowym ogrodzie przy St. Ita Street w St. Mary's Park.

Źródło: Limerick Post. Limerick Today, PAP

Źródło zdjęcia głównego: Archiwum

Pozostałe wiadomości