Świat

17-miesięczny następca tronu w szortach. Brytyjski w każdym calu

Świat

17-miesięczny następca tronu  w szortach. Brytyjski w każdym calu
Kensington PalaceMały książę "szykuje się na Boże Narodzenie"

Pałac najmłodszych rodziców w brytyjskiej rodzinie królewskiej opublikował zdjęcia małego księcia George'a. Po raz pierwszy od lipca. 17-miesięczny dziedzic korony jest ubrany w sposób, który nie pozostawia wątpliwości co do jego korzeni.

Zdjęcia opublikowano na oficjalnym profilu Pałacu Kensington na Twitterze. To londyńska rezydencja księcia i księżnej Cambridge, czyli Williama i Kate.

Seria trzech zdjęć przedstawia ich pierwszego potomka siedzącego na schodach pałacu. Wykonano je w listopadzie. Dziecko jest ubrane w charakterystyczny strój, włącznie z wyszywanymi na sweterku szkockimi gwardzistami. Nie można mieć wątpliwości, że to mały brytyjski arystokrata.

Ostatni raz pokazano małego księcia opinii publicznej w lipcu, kiedy rodzice zabrali go na otwarcie londyńskiej wystawy motyli. Od tego czasu nie wystawiano go na widok fotografów. Natomiast brytyjskie media, potrafiące być bardzo drapieżne, sumiennie respektują niepisanej umowy, według której mają nie próbować wdzierać się w spokojne dzieciństwo księcia.

17-miesięczny George niedługo nie będzie już jedynakiem. Księżna Kate jest w drugiej ciąży.

Mały książę "szykuje się na Boże Narodzenie"Kensington Palace

Autor: mk\mtom / Źródło: Sky News

Źródło zdjęcia głównego: Kensington Palace

Raporty: