Z makaronem w ręku. Księżniczka Charlotte pomaga potrzebującym w czasie pandemii

Autor:
tas
Źródło:
BBC

W dniu piątych urodzin Charlotte Pałac Kensington opublikował zdjęcia księżniczki, która pomagała rodzicom dostarczyć paczki żywnościowe potrzebującym. Dziewczynka odwiedzała osoby pozostające w izolacji z powodu COVID-19 - podała BBC.

W sobotniej publikacji BBC powołuje się na zdjęcia, opublikowane z okazji piątych urodzin księżniczki Charlotte. Niektóre z nich pokazują, jak córka Kate Middleton i księcia Williama pomaga swojej rodzinie dostarczyć paczki z żywnością osobom starszym w wiejskiej posiadłości Sandringham w hrabstwie Norfolk. "Rodzina spędziła kilka godzin, przygotowując świeży makaron, zanim został rozdany potrzebującym" - odnotowała BBC.

Oglądaj TVN24 w internecie na TVN24 GO>>>

Jedno ze zdjęć ukazuje księżniczkę pukającą do drzwi czyjegoś mieszkania i trzymającą w rękach torbę z domowym makaronem. Na innych Charlotte zabiera reklamówki z żywnością przeznaczoną dla osób starszych, którzy muszą się izolować w swoich domach z powodu pandemii COVID-19.

Księżniczka Charlotte pomaga rodzicom The Duchess of Cambridge/PAP/EPA

"Zdjęcia zostały zrobione w kwietniu przez jej matkę, księżną Cambridge, zapaloną fotografkę-amatorkę" - podała BBC. Poinformowała też, że w ciągu ostatnich pięciu tygodni personel księżnej Kate w Sandringham przygotowywał i dostarczał posiłki dla emerytów i osób wymagających szczególnej opieki z powodu pandemii. W pierwszym tygodniu zostało przygotowanych i dostarczonych prawie tysiąc posiłków.

Czwarta w linii sukcesji

Księżniczka Charlotte urodziła się drugiego maja 2015 roku jako drugie dziecko księżnej Kate i księcia Williama. Jest czwarta w linii sukcesji do tronu: po dziadku - księciu Walii Karolu, ojcu - księciu Williamie i bracie - księciu George'u.

Księżniczka Charlotte skończyła pięć lat The Duchess of Cambridge/PAP/EPA

Autor:tas

Źródło: BBC

Źródło zdjęcia głównego: The Duchess of Cambridge/PAP/EPA

Pozostałe wiadomości