Korwin-Mikke "wyznacza standardy", układając pasjansa. "Mam podzielną uwagę"

Aktualizacja:
Richard Corbett/TwitterJanusz Korwin-Mikke w pracy

Janusz Korwin-Mikke to jedna z najbardziej barwnych w Brukseli osób. Polski europarlamentarzysta, który kilka razy spowodował już wzburzenie u polityków z innych krajów, tym razem układał w czasie obrad parlamentu pasjansa. Sfotografował go brytyjski deputowany z Partii Pracy, Richard Corbett. "Mam podzielną uwagę" - odpowiedział na zarzuty kontrowersyjny polityk.

Corbett zamieścił na Twitterze zdjęcie Korwin-Mikkego siedzącego co prawda ze słuchawkami na uszach, ale patrzącego w ekran komputera, na którym widać partyjkę pasjansa. Układa go w czasie posiedzenia w Strasburgu.

"Polski skrajnie prawicowy członek parlamentu wyznacza standardy wkładu eurosceptyków w debatę w PE" - napisał Corbett.

Szybko odpowiedział na to Korwin-Mikke. "Ględzą n/t "zagrożeń w cyberprzestrzeni". Za trzy minuty przemawiam. Na razie spokojnie układam pasjans. Mam podzielną uwagę. Przed południem też układałem" - napisał na Facebooku. Następnie wrzucił na swój profil nagranie ze swego wystąpienia, żeby potwierdzić, że wie, czego dotyczyły obrady.

Ględzą n/t "zagrożeń w cyberprzestrzeni". Za trzy minuty przemawiam. Na razie spokojnie układam pasjans. Mam podzielną...

Posted by Janusz Korwin-Mikke on 27 maja 2015

Eurosceptyczny europoseł

Janusz Korwin-Mikke został wybrany w wyborach do Brukseli w ubiegłym roku. Kilka miesięcy później w trakcie jednej z debat wydawał się podsypiać. "Ludzie gadali takie głupoty, że z otwartymi oczami nie dało się tego słuchać" - napisał potem, usprawiedliwiając się i twierdząc, że wcale nie spał.

Jako eurodeputowany Janusz Korwin-Mikke zarabia ponad 33 tys. zł miesięcznie.

Autor: adso\mtom / Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Richard Corbett/Twitter

Pozostałe wiadomości