"Nie ma w nim żadnej naiwności co do demokratycznej duszy Władimira Putina"

Autor:
mjz/kab
Źródło:
TVN24

Wiedza Joe Bidena o polityce rosyjskiej, o niuansach polityki rosyjskiej, o charakterze rosyjskich przywódców czy nawet o rosyjskiej duszy jest naprawdę ogromna – mówił Piotr Kraśko z "Faktów" TVN, komentując spotkanie amerykańskiego prezydenta z Władimirem Putinem.

OGLĄDAJ SZCZYT BIDEN-PUTIN W TVN24 GO

Spotkanie prezydentów Bidena i Putina trwało w sumie kilka godzin. W rozmowach w poszerzonym gronie brali udział szefowie dyplomacji USA i Rosji, Antony Blinken i Siergiej Ławrow.

"Nie ma w nim żadnej naiwności"

O specyfice tego spotkania mówił Piotr Kraśko, dziennikarz, prowadzący "Fakty" TVN i "Fakty po Faktach". Zwracał uwagę na przygotowanie Joe Bidena do rozmowy z Putinem, między innymi w związku z tym, że już w latach 2009-2017 był wiceprezydentem u boku Baracka Obamy.

- Wiedza Joe Bidena o polityce rosyjskiej, o niuansach polityki rosyjskiej, o charakterze rosyjskich przywódców czy nawet o rosyjskiej duszy jest naprawdę ogromna – powiedział.

- Joe Biden w wielkiej polityce jest od pół wieku, to jest człowiek, który spędził osiem lat w Białym Domu, jest naprawdę doskonale przygotowany do tego spotkania i nie mam cienia wątpliwości, że nie ma w nim żadnej naiwności co do demokratycznej duszy Władimira Putina – podkreślił.

Autor:mjz/kab

Źródło: TVN24

Pozostałe wiadomości