Świat

Jak Trump namawiał do intercyzy. "Nie ma w tym nic fajnego, ale..."

Świat


W naszym świecie jeżeli masz pieniądze lub myślisz, że będziesz miał pieniądze, musisz mieć małżeńską umowę majątkową - podkreślał Donald Trump w 2006 roku. Telewizja CNN przypomina swoim widzom medialną przeszłość Donalda Trumpa, który na antenie tej stacji pojawiał się już od lat osiemdziesiątych.

Donald Trump jest faworytem republikańskiego wyścigu po nominację do startu w wyborach prezydenckich. Przy tej okazji CNN przypomina jego najciekawsze i najbardziej kontrowersyjne występy telewizyjne z ostatnich kilku dekad. Wśród nich pojawiła się rozmowa o małżeństwach miliardera.

Trump: w naszym świecie...

Po rozwodzie z dwoma pierwszymi żonami, w 2006 roku Trump gorąco zachęcał do podpisywania małżeńskich umów majątkowych, którymi regulowano by podział majątku współmałżonków.

- Nie ma w tym nic fajnego. Ale w naszym świecie, gdzie postępowania sądowe są długie, a adwokaci waleczni, i przy wszystkich tych problemach: jeżeli masz pieniądze lub myślisz, że będziesz miał pieniądze, musisz mieć małżeńską umowę majątkową - powiedział w rozmowie z Larrym Kingiem.

Trzecia żona, trzecia intercyza

Wypowiedź ta padła rok po poślubieniu przez Donalda Trumpa trzeciej i obecnej wybranki, słoweńskiej modelki Melanii Knauss.

Jak jednak zauważa CNN, pomimo uregulowania spraw majątkowych ze swoimi byłymi żonami, nie uniknął on licznych problemów przy obu rozwodach.

Autor: mm/ja / Źródło: CNN

Tagi:
Raporty: