Niemowlę "wygląda jak Woody Harrelson". 61-letni gwiazdor ułożył mu wierszyk

Autor:
kgo//mm
Źródło:
Twitter/Dani Grier Mulveena, Instagram/Woody Harrelson
Glenn Close na Instagramie
Glenn Close na InstagramieInstagram/@glennclose
wideo 2/3
Instagram/@glenncloseGlenn Close na Instagramie

Jedna z użytkowniczek Twittera uznała, że jej 9-miesięczna córka przypomina Woody'ego Harrelsona - 61-letniego gwiazdora Hollywood. Opublikowane przez nią zdjęcie zyskało w sieci tak dużą popularność, że dotarło do samego aktora. "Chciałbym mieć twoje włosy" - stwierdził Harrelson w wierszyku, który napisał dla dziewczynki.

Dani Grier Mulveena z Irlandii Północnej we wtorek zamieściła na Twitterze zestawienie zdjęć swojej 9-miesięcznej córki Cory oraz hollywoodzkiego aktora Woody’ego Harrelsona. "Jak to jest, że nasza córka wygląda jak Harrelson?" - pyta w opisie fotografii Mulveena.

Zdjęcia szybko stały się hitem Twittera. W ciągu dwóch dni od publikacji zostały polubione przez prawie pół miliona użytkowników i udostępnione ponad 26 tys. razy. Duże zasięgi zyskało też na Instagramie, gdzie wstawił je sam Woody Harrelson. Aktor nie ograniczył się przy tym do publikacji samego zdjęcia. W jego opisie zamieścił krótką rymowankę, którą nazwał "Odą do Cory":

"Jesteś uroczym dzieckiem, Schlebia mi to porównanie, Masz cudowny uśmiech, Chciałbym tylko mieć twoje włosy."

Na ten wpis zareagowała z kolei matka 9-miesięcznej dziewczynki. "Nie każdego dnia Woody Harrelson pisze wierszyk dla twojej córki" – podkreśliła Mulveena.

Woody Harrelson

61-letni Woody Harrelson jest amerykańskim aktorem znanym m.in. z filmów "Zombieland", "To nie jest kraj dla starych ludzi", "2012" i "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri". Ostatnia z tych ról przyniosła mu trzecią nominację do Oscara.

Amerykanin ma też na swoim koncie występy w kilku wysokobudżetowych produkcjach fantastycznych, m.in. trzech częściach "Igrzysk śmierci" czy opartym na serii komiksów Marvela "Venomie" i jego kontynuacji.

ZOBACZ TEŻ: Po skromnym ślubie Jennifer Lopez i Ben Affleck szykują huczne wesele. Para chce zrealizować swój plan sprzed 20 lat

Autor:kgo//mm

Źródło: Twitter/Dani Grier Mulveena, Instagram/Woody Harrelson

Źródło zdjęcia głównego: Imperial-Cinepix

Pozostałe wiadomości