Świat

Donald Trump doczekał się dziesiątego wnuka. "Z przyjemnością witamy Carolinę Dorothy"

Świat

[object Object]
Na świat przyszła wnuczka Donalda Trumpa - Carolina DorothyTwitter/@erictrump , Twitter/@laraleatrump
wideo 2/25

Syn Donalda Trumpa, Eric, poinformował, że na świat przyszła jego córka. Carolina Dorothy jest drugim dzieckiem syna prezydenta oraz dziesiątym wnukiem samego przywódcy Stanów Zjednoczonych.

"Lara Trump i ja z przyjemnością witamy Carolinę Dorothy Trump na tym świecie, już cię kochamy!” - napisał na Twitterze Eric Trump, który jest trzecim dzieckiem amerykańskiego prezydenta z pierwszego małżeństwa.

Dziesięcioro wnucząt prezydenta USA

73-letni Donald Trump ma pięcioro dzieci z trzech małżeństw. Starsza dwójka jego potomków z pierwszego związku, Donald Jr. i Ivanka, mają odpowiednio pięcioro i troje dzieci. Dzieckiem z drugiego małżeństwa jest Tiffany, natomiast z trzeciego Barron.

Eric Trump wraz ze swoim starszym bratem Donaldem Jr. zarządza konglomeratem The Trump Organization, obejmującym inwestycje rodziny Trumpów w Stanach Zjednoczonych i za granicą, począwszy od nieruchomości poprzez hotele i kluby golfowe.

Lara Trump jest byłą dziennikarką. Obecnie angażuje się w obronę praw zwierząt i wraz z mężem zarządza Fundacją Erica Trumpa, która zajmuje się wspieraniem szpitali dziecięcych.

Eric Trump pokazał zdjęcie swojej córki - Caroliny Dorothytwitter.com/EricTrump

Autor: ft\mtom / Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: twitter.com/EricTrump