Księżniczka Charlotte kończy siedem lat. Pałac Kensington opublikował nowe zdjęcia

Autor:
momo\mtom
Źródło:
BBC

Rodzina królewska opublikowała nowe zdjęcia księżniczki Charlotte z okazji jej urodzin. Córka księcia Williama i księżnej Kate kończy w poniedziałek siedem lat. Fotografie zostały wykonane przez matkę dziewczynki w miniony weekend. 

Na zdjęciach widać uśmiechniętą księżniczkę Charlotte w niebieskim sweterku na tle błękitnych kwiatów. Na jednej fotografii księżniczka przytula czarnego cocker spaniela o imieniu Orla. Suczka została adoptowana w 2020 roku, krótko przed śmiercią poprzedniego psa rodziny, Lupo, którego brat księżnej Kate James Middleton podarował jej w prezencie ślubnym.

Charlotte jest czwarta w kolejce do brytyjskiego tronu. To jedyna córka księcia Williama i księżnej Kate, którzy mają także dwóch synów - George'a i Louisa.

Kilka tygodni temu Pałac Kensington pokazał nowe zdjęcia księcia Louisa, najmłodszego z trójki rodzeństwa, z okazji jego czwartych urodzin. Autorką portretów również była księżna Kate.

Książę Louis kończy 4 lataTwitter/@KensingtonRoyal

Jak przypomina BBC, księżniczka Charlotte była w ostatnim czasie dwukrotnie widziana publicznie. W marcu pojawiła się w Opactwie Westministerskim z rodzicami i bratem George'em na nabożeństwie ku pamięci swojego pradziadka księcia Filipa - zmarłego męża królowej Elżbiety II. W tym samym składzie rodzina uczestniczyła w nabożeństwie wielkanocnym w kaplicy św. Jerzego w Windsorze.

Siódme urodziny Charlotte przypadają trzy dni po 11. rocznicy ślubu jej rodziców - księcia i księżnej Cambridge.

Fotografia to hobby księżnej Kate, która często zamieszcza w mediach społecznościowych portrety swoich dzieci z okazji ich urodzin. 40-letnia żona księcia Williama jest patronką Królewskiego Towarzystwa Fotograficznego. W zeszłym roku wydała książkę fotograficzną we współpracy z National Portrait Gallery, w której zawarto 100 zdjęć wykonanych przez Brytyjczyków w trakcie pandemii.

Autor:momo\mtom

Źródło: BBC

Źródło zdjęcia głównego: Twitter/@KensingtonRoyal

Pozostałe wiadomości