TVN24 | Świat

Arnold Schwarzenegger miał wypadek w Los Angeles. Zderzyły się cztery auta

TVN24 | Świat

Autor:
akw//rzw
Źródło:
CNN, People

Samochód Arnolda Schwarzeneggera brał udział w wypadku w Los Angeles. SUV aktora wjechał na dach innego samochodu. Przedstawiciel byłego gubernatora Kalifornii przekazał informacje o jego stanie zdrowia. W wyniku zderzenia jedna kobieta została ranna.

Aktor i były gubernator Kalifornii Arnold Schwarzenegger brał udział w wypadku samochodowym w piątek wieczorem, około godziny 16.30 czasu lokalnego, na skrzyżowaniu West Sunset Boulevard i Allenford Avenue w Los Angeles.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Skrzyżowanie West Sunset Boulevard i Allenford Avenue w Los Angeles

Policja kontrolująca zachodni obszar miasta potwierdziła, że zderzyły się cztery samochody. Przekazano, że jedna kobieta została zabrana do szpitala z powodu obrażeń głowy. - Ani alkohol, ani narkotyki nie są brane pod uwagę przy badaniu tej kolizji. Wszystkie strony były na miejscu - opisali funkcjonariusze.

Schwarzenegger "ma się dobrze"

Przedstawiciel 74-letniego Schwarzeneggera powiedział magazynowi "People", że aktor "ma się dobrze", a "jego jedynym zmartwieniem jest kobieta, która została ranna".

Na zdjęciach z wypadku widać czarnego SUV-a GMC Yukon Schwarzeneggera, który wjechał na dach czerwonej toyoty prius. Kierująca toyotą kobieta została ranna. W samochodzie aktora, który uderzył jeszcze w porsche cayenne, uruchomiły się poduszki powietrzne.

Autor:akw//rzw

Źródło: CNN, People