Rzecznik holenderskiego Ministerstwa Sprawiedliwości Wim van der Weegen oświadcza: "Nasz cel jest prosty: pozbyć się kryminalnego elementu z dzielnicy "Czerwonych latarni".

Palestyński przywódca zmarł na AIDS, którym zaraził się od swoich kochanków - gejów - takie sensacyjne szczegóły dotyczące śmierci Jasera Arafata zdradza lider Ludowego Frontu Wyzwolenia Palestyny.

Brytyjscy prawnicy i sędziowie nie będą musieli przestrzegać wielowiekowej tradycji noszenia peruk, przynajmniej na rozprawach innych niż karne. Zmieni się również ich ubiór.

Minister spraw zagranicznych Portugalii Luis Amado obawia się, że obecna niestabilność polityczna w Polsce stanowi poważny problem, który może utrudnić porozumienie w sprawie przyszłego traktatu UE.

Śledczy z amerykańskiego Kongresu w ramach operacji "Żądło" za pomocą fikcyjnej firmy bez problemu kupili substancje potrzebne do produkcji bomby radioaktywnej.

Nie przeszkadza im prawie metrowa różnica wzrostu i blisko 30-letnia różnica wieku. Najwyższy człowiek świata przestał być kawalerem za sprawą 28-letniej rodaczki Xia.

Skrzyżowanie żyrafy z osłem, połączenie buldoga, pingwina i niedźwiedzia prawdopodobnie mogą stanowić najnowsze osiągnięcia genetyki, ale w opinii mieszkańców Ukrainy tak właśnie wyglądają ich przywódcy.

Cztery osoby, w tym 29-letni Polak, zostały ciężko ranne przez szarżujące byki podczas szóstej gonitwy w Pampelunie. Kilka innych osób odniosło lżejsze rany.

Chiny zakazały stosowania podczas produkcji pasty do zębów glikolu dwuetylenowego. Toksyczne pasty trafiły m.in. do hoteli i samolotów. Dla wielu osób okazały się zabójcze.