Wypadek podczas wycinki drzew, nie żyje mężczyzna

Wycinka drzew (zdjęcie ilustracyjne)
Do zdarzenia doszło w powiecie sanockim
Źródło wideo: Google Maps
Źródło zdj. gł.: Shutterstock
W czasie prac leśnych w okolicach miejscowości Rozpucie na Podkarpaciu zginął 43-letni mężczyzna. Okoliczności wypadku bada policja.

Do zdarzenia doszło około godziny 13.20 w kompleksie leśnym w okolicach miejscowości Rozpucie.

- Podczas prac związanych z wycinką drzewa zginął 43-letni mężczyzna. Ze wstępnych informacji wynika, że został uderzony gałęzią lub konarem - informuje tvn24.pl nadkom. Piotr Wojtunik, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia. Powiadomiono Państwową Inspekcję Pracy.

Źródło: tvn24.pl
Czytaj także: