Kandydaci do Sejmu i Senatu startujący z Torunia

Programy

Wybory parlamentarne 2019 Toruń: kandydaci do Sejmu i Senatu [Listy wyborcze]tvn24
wideo 2/36

Wybory do parlamentu 2019. Prezentujemy listy kandydatów do Sejmu startujących z okręgu nr 5 w Toruniu oraz listę kandydujących do Senatu z toruńskich okręgów nr 11, 12 i 13.

Lokale wyborcze w Tourniu otworzą się o godzinie 7 rano w niedzielę 13 października, a zamkną się o 21. Oto lista kandydatów do Sejmu i Senatu z toruńskich list.

Okręg wyborczy nr 5 [Toruń] - kandydaci do Sejmu

Lista nr 1 - KW Polskie Stronnictwo Ludowe

1. SZRAMKA Paweł, specjalista do spraw logistyki, nie należy do partii politycznej

2. SOSNOWSKI Zbigniew, nauczyciel historii, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

3. DZIĘCIOŁ Janusz Andrzej, socjolog, nie należy do partii politycznej

4. ZAKRZEWSKA Edyta Lidia, inżynier zootechniki, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

5. KIERZKOWSKA Ewa Sławomira, zawodowy działacz organizacji pozarządowej, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

6. KACZAN Damian Rafał, nauczyciel akademicki, nie należy do partii politycznej

7. OKRUCIŃSKI Marcin, adwokat, nie należy do partii politycznej

8. KICIAK-KUCHARSKA Magdalena, specjalista administracji publicznej, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

9. GROSS Andrzej Ignacy, ekonomista, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

10. NAJBERG Jarosław Przemysław, psycholog, nie należy do partii politycznej

11. STANISZEWSKI Sławomir Franciszek, inżynier rolnictwa, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

12. KUBCZAK-KOSICKA Anna Maria, ekonomista, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

13. KUBACKI Bartosz Damian, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

14. RACHUBIŃSKA Marzena Ewa, zarządca nieruchomości, nie należy do partii politycznej

15. SŁOWIK Sławomir, nauczyciel wychowania fizycznego, nie należy do partii politycznej

16. BARYŁO Angelika Monika, nauczyciel historii, nie należy do partii politycznej

17. OWCZARZ Andrzej, specjalista administracji publicznej, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

18. WARSZAWSKA Danuta Ewa, specjalista administracji publicznej, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

19. MAMROT Przemysław, pedagog, nie należy do partii politycznej

20. MATUSZEWSKA Marika Katarzyna, spedytor, nie należy do partii politycznej

21. ŁUCZAK Tomasz, lekarz, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

22. PASTUSZKA Anna, nauczyciel przedmiotów zawodowych rolniczych i leśnych, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

23. KWAPIŃSKI Witold, inżynier rolnictwa, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

24. BUDZIŃSKA Joanna, nauczyciel wychowania początkowego, nie należy do partii politycznej

25. CZARNECKI Krzysztof, pedagog, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

26. BARANOWSKI Krzysztof, wyższy pracownik samorządowy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Lista nr 2 - KW Prawo i Sprawiedliwość

1. ARDANOWSKI Jan Krzysztof, inżynier rolnictwa, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2. CZABAŃSKI Krzysztof, dziennikarz, nie należy do partii politycznej

3. MICHAŁEK Iwona Krystyna, nauczyciel, członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

4. BOROWIAK Joanna Beata, nauczyciel akademicki, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5. SOBECKA Anna Elżbieta, nauczyciel, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6. GEMBICKA Anna Urszula, pracownik administracji publicznej, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7. MAZURKIEWICZ Maria, nauczyciel, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8. KAŁUŻNY Mariusz Piotr, dyrektor generalny, członek partii politycznej: Solidarna Polska

9. JARANOWSKI Wojciech, nauczyciel, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

10. GIRZYŃSKI Zbigniew, nauczyciel akademicki, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

11. STEFANIAK Arkadiusz Andrzej, pracownik administracji publicznej, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

12. STRYCH Marcin, wyższy urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13. KOSIŃSKI Krzysztof Roman, instruktor higieny, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14. TYBURSKI Jacek Aleksander, pracownik administracji publicznej, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15. SZWED Anna Bożena, pielęgniarka, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16. ORŁOWSKI Arkadiusz, nauczyciel, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

17. JASZCZAK Edyta Maria, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

18. SADURSKI Piotr, technik mechanizacji rolnictwa, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

19. KLIMEK Łukasz Szymon, Wałycz, nauczyciel, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

20. KLIMASZEWSKA-ANTOS Ewa Zofia, lekarz, nie należy do partii politycznej

21. KŁOSOWSKI Ziemowit Zawisza, kierownik ds. logistyki, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

22. KOMOROWSKI Paweł, zarządca nieruchomości, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

23. KALISZEWSKA Alina Katarzyna, rolnik, nie należy do partii politycznej

24. WARNEL Zbigniew Dariusz, mechanik pojazdów samochodowych, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

25. RATYŃSKA-DRABCZAK Izabela Iwona, dyrektor handlowy, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

26. DRAB Marzenna Stefania, ekonomista, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Lista nr 3 - KW Sojusz Lewicy Demokratycznej

1. KWIATKOWSKI Robert Artur, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

2. SCHEURING-WIELGUS Joanna Izabela, socjolog, nie należy do partii politycznej

3. ROZPŁOCH Marek Władysław, pracownik samorządowy, członek partii politycznej: Lewica Razem

4. KOWAL Piotr, specjalista ds. zintegrowanego systemu zarządzania, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej 5. JANISZEWSKA Kazimiera Janina, pedagog, nie należy do partii politycznej

6. RUMIŃSKA Maria Magdalena, informatyk, członek partii politycznej: Lewica Razem

7. AUGUSTINOWICZ Czesława Janina, nauczyciel przedszkola, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

8. MAŁECKI Krzysztof Michał, kierowca, członek partii politycznej: Lewica Razem

9. KUCZMARSKA Zofia, dyrektor szkoły, nie należy do partii politycznej

10. OLEWIŃSKI Sebastian Maciej, przedstawiciel władzy samorządowej, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

11. MAĆKIEWICZ Jolanta Ewa, technik administracji, członek partii politycznej: Lewica Razem

12. KRZYŻANOWSKI Andrzej Jerzy, żołnierz, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

13. KRAJEWSKI Andrzej, inżynier, nie należy do partii politycznej

14. MATRASZEK Tomasz Piotr, nauczyciel historii, członek partii politycznej: Lewica Razem

15. CZERNIC Katarzyna, nauczyciel języka polskiego, członek partii politycznej: Lewica Razem

16. ZAWADZKI Jerzy, inżynier budownictwa, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

17. SZCZUROWSKA Inez Justyna, specjalista ds. logistyki, nie należy do partii politycznej

18. EICHHORST Artur, Toruń, kulturoznawca, członek partii politycznej: Lewica Razem

19. BYTNER Paweł Mateusz, nauczyciel akademicki, członek partii politycznej: Lewica Razem

20. TURSKA Anna Zofia, dziennikarz, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

21. POKORSKA Julia Joanna, studentka, członek partii politycznej: Lewica Razem

22. OLEJNIK Stanisław Kazimierz, nauczyciel wychowania fizycznego, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

23. BELSKA Dorota, studentka, członek partii politycznej: Lewica Razem

24. KOWAROWSKI Łukasz Mariusz, urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

Lista nr 4 - KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

1. MENTZEN Sławomir Jerzy, doradca podatkowy, członek partii politycznej: Konfederacja Wolność i Niepodległość

2. CZAJKOWSKI Piotr, operator maszyn i urządzeń, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

3. ŁASIŃSKI Marcin Tomasz, audytor, nie należy do partii politycznej

4. BUCZEK Grzegorz Bogusław, cieśla, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

5. ROMANOWSKI Jarosław Robert, inżynier telekomunikacji, nie należy do partii politycznej

6. ZIELIŃSKI Leszek, inżynier rolnictwa, nie należy do partii politycznej

7. JACKOWSKI Artur, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

8. MALENDOWICZ Anna Agnieszka, asystent parlamentarny, nie należy do partii politycznej

9. WALCZUK Tomasz, lekarz weterynarii, członek partii politycznej: Korwin

10. SEWERYNOWICZ Joanna Dorota, pielęgniarka, nie należy do partii politycznej

11. LISIECKI Jakub Andrzej, nauczyciel akademicki, nie należy do partii politycznej

12. SZCZECH Przemysław, specjalista do spraw handlu, nie należy do partii politycznej

13. LIPIŃSKI Remigiusz, magazynier, nie należy do partii politycznej

14. KUK Justyna Krystyna, student matematyki stosowanej, nie należy do partii politycznej

15. ZWOLIŃSKI Paweł, programista aplikacji, członek partii politycznej: Konfederacja Wolność i Niepodległość

16. KRZYWIŃSKA Maria Magdalena, student administracji, nie należy do partii politycznej

17. CZARNECKA Anna, sprzedawca, nie należy do partii politycznej

18. TARAZEWICZ Ewa Sabina, specjalista do spraw kredytów, nie należy do partii politycznej

19. GONTAREK Andrzej Mariusz, rolnik, nie należy do partii politycznej

20. SIKOROWSKI Tomasz, rolnik, nie należy do partii politycznej

21. TOCZYSKA Lucyna Klaudia, chemik, nie należy do partii politycznej

22. KULIŃSKA Klaudyna Barbara, inżynier geodeta, nie należy do partii politycznej

23. BŁAŻEJOWSKI Rafał, technik-mechanik, nie należy do partii politycznej

24. DOMAŃSKA Karolina, pracownik administracyjny, nie należy do partii politycznej

25. CYBUCHOWSKA Agata, telemarketer, nie należy do partii politycznej

26. JANUSZEWSKI Paweł, regionalny kierownik sprzedaży, nie należy do partii politycznej

Lista nr 5 - KW Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

1. LENZ Tomasz, historyk, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

2. MYRCHA Arkadiusz, radca prawny, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

3. HARTWICH Iwona, sprzedawca, nie należy do partii politycznej

4. SZYMAŃSKI Tomasz Józef, poseł zawodowy, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

5. ŁUCZAK Krystian Marek, archeolog, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

6. TERMIŃSKI Przemysław Kazimierz, prawnik, nie należy do partii politycznej

7. ALABRUDZIŃSKI Dariusz Adam, księgowy, nie należy do partii politycznej

8. LUBAŃSKA Katarzyna Anna, nauczyciel fizyki, nie należy do partii politycznej

9. CZERWIŃSKI Wojciech Tomasz, administratywista, nie należy do partii politycznej

10. JANKOWSKI Sylwester Tomasz, inżynier leśnictwa, członek partii politycznej: Partia Zieloni

11. KOWALSKI Jerzy, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

12. ZWIERZCHOWSKA Lidia Urszula, nauczyciel biologii, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

13. STAŃCO-WAWRZYŃSKA Alicja Józefa, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

14. JASKÓLSKA Emilia, rolnik, nie należy do partii politycznej

15. ZALEWSKA Barbara Agata, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

16. ZIÓŁKOWSKA Grażyna Joanna, lekarz, członek partii politycznej: Partia Zieloni

17. GRACZYK Mirosław Roman, samorządowiec, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

18. BOGUCKI Sławomir Henryk, samorządowiec, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

19. WOJTKOWSKA Aneta Agnieszka, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nie należy do partii politycznej

20. KOWALKOWSKA Halina, administratywista, nie należy do partii politycznej

21. RAK Danuta Maria, nauczyciel biologii, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

22. MONTOWSKI Paweł, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

23. SZRAMOWSKI Wacław Jan, inżynier rolnictwa, nie należy do partii politycznej

24. PIOTROWSKA Dominika Marta, nauczyciel logopeda, nie należy do partii politycznej

25. SKONIECZKA Marcin Seweryn, ekonomista, nie należy do partii politycznej

Lista nr 8 - KWW Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

1. KUSZYŃSKI Marek, Ciechocinek, pracownik obsługi biurowej, nie należy do partii politycznej

2. KRAJEWSKI Radosław, Brudzawki, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

3. ZIÓŁKOWSKI Sebastian Leszek, Toruń, magazynier, nie należy do partii politycznej

4. WRZESIŃSKI Marek Grzegorz, Włocławek, doradca klienta, nie należy do partii politycznej

5. KWIATKOWSKA Angelika Agnieszka, Ośno, recepcjonistka, nie należy do partii politycznej

6. PYTKOWSKI Krzysztof Janusz, Służewo-Pole, doradca serwisowy, nie należy do partii politycznej

7. SKIBA Dorota Maria, Łazieniec, referent ds. egzekucji, nie należy do partii politycznej

8. SZADKOWSKI Marek, Włocławek, technik telekomunikacji, nie należy do partii politycznej

9. BINIAK Zofia, Stawki, ekonomista, nie należy do partii politycznej

10. KACPROWICZ Patryk Krzysztof, Włocławek, programista, nie należy do partii politycznej

11. NIEWIADOMSKA Ewa, Broniszewo, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

12. OBIEZIERSKA Agnieszka Katarzyna, Probostwo Górne, ogrodnik, nie należy do partii politycznej

13. ZADWORZAŃSKI Marek Adam, Toruń, urzędnik, nie należy do partii politycznej

14. FIJAŁKOWSKA Monika, Toruń, urzędnik, nie należy do partii politycznej

15. KAMIŃSKA Lidia, Otłoczyn, geolog, nie należy do partii politycznej

16. RUTECKA Magdalena, Aleksandrów Kujawski, magazynier, nie należy do partii politycznej

17. NOWAK Joanna, Toruń, dietetyk, nie należy do partii politycznej

18. KARSKI Piotr Paweł, Morawy, technik informatyk, nie należy do partii politycznej

19. JABŁOŃSKI Michał Piotr, Koło, student prawa, nie należy do partii politycznej

20. JUCEWICZ Jarosław, Ciechocinek, specjalista do spraw bhp, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 11 [Toruń] - kandydaci do Senatu

1. MĘŻYDŁO Antoni, inżynier elektronik, zgłoszony przez KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, członek partii: Platforma Obywatelska RP

2. RASIELEWSKI Zbigniew, wyższy urzędnik samorządowy, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Okręg wyborczy nr 12 [Toruń] - kandydaci do Senatu

1. ADAMCZYK Zbigniew, mechanik, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO, nie należy do partii politycznej

2. BOBER Ryszard Jakub, inżynier rolnictwa, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

3. MIODUSZEWSKI Andrzej Tadeusz, senator RP, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4. NOWAK Marek, lekarz medycyny, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA NOWAKA, nie należy do partii politycznej

5. ZADURA Robert, historyk, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LISTA MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO DO SENATU, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 13 [Toruń] - kandydaci do Senatu

1. KIERZKOWSKI Henryk, przedsiębiorca, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY STRONNICTWO PRACY, nie należy do partii politycznej

2. LEWANDOWSKI Józef Marian, transportowiec, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY POLSKA LEWICA, członek partii politycznej: Polska Lewica

3. ŁYCZAK Józef Mikołaj, rolnik, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4. WENDERLICH Jerzy Jan, dziennikarz, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

5. ZBONIKOWSKI Łukasz, prawnik, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOCI I SAMORZĄDOWCY, nie należy do partii politycznej

Autor: mart / Źródło: tvn24

Źródło zdjęcia głównego: tvn24

Magazyny:
Raporty: