Programy

Kandydaci do Sejmu i Senatu startujący z Łodzi

Programy

Aktualizacja:
Wybory parlamentarne 2019 Łódź: kandydaci do Sejmu i Senatu [Listy wyborcze]
Wybory parlamentarne 2019 Łódź: kandydaci do Sejmu i Senatu [Listy wyborcze]Państwowa Komisja Wyborcza
wideo 2/35

Wybory do parlamentu 2019. Prezentujemy listy kandydatów do Sejmu startujących z okręgu nr 9 w Łodzi oraz listę kandydujących do Senatu z łódzkich okręgów nr 23 i 24.

Lokale wyborcze w Łodzi zostaną otwarte 13 października o godz. 7 rano, zamknięte o 21. Oto lista kandydatów do Sejmu i Senatu z Łodzi i łódzkich okręgów.

Okręg wyborczy nr 9 [Łódź] - kandydaci do Sejmu

Lista nr 1 - KW Polskie Stronnictwo Ludowe

1. BIŃCZYCKA Elżbieta, teatrolog, członek partii politycznej: Unia Europejskich Demokratów

2. SIEMIŃSKI Henryk Stanisław, historyk, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

3. MAJEWSKI Eugeniusz Paweł, technik mechanik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

4. GŁADYSZ Ewa Małgorzata, inż. rolnictwa, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

5. GRALEWSKA-JAGIEŁŁO Irena, nauczyciel, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

6. ZABOROWSKA-GORZKIEWICZ Klaudia Czesława, kierownik projektu, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

7. PIONTEK Marcin Tomasz, ekonomista, nie należy do partii politycznej

8. KULESZKA Agata, pielęgniarka, nie należy do partii politycznej

9. BEDNAREK Maksymilian Patryk, ekonomista, nie należy do partii politycznej

10. KACPRZYCKI Adam Tomasz, doradca inwestycyjny, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

11. LIPSKI Bartłomiej, wyższy urzędnik samorządowy, nie należy do partii politycznej

12. JACKIEWICZ Jerzy Andrzej, ekonomista, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

13. OLEKSIEWICZ Monika Dorota, nauczyciel, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

14. MATYSIAK Michał, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

15. WOJCIECHOWSKI Adam Grzegorz, politolog, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

16. MIELCZAREK Witold Adam, oficer sił zbrojnych, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

17. KASPRZYK-KOSTRZEWA Anna, ekonomista, nie należy do partii politycznej

18. PIEKIELNY Piotr Witold, strażnik miejski, nie należy do partii politycznej

19. JĘDRASIK Krzysztof Piotr, ekonomista, nie należy do partii politycznej

Lista nr 2 - KW Prawo i Sprawiedliwość

1. GLIŃSKI Piotr Tadeusz, nauczyciel akademicki, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2. RAU Zbigniew Włodzimierz, prawnik, nie należy do partii politycznej

3. BUDA Waldemar Grzegorz, prawnik, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4. ADAMCZYK Piotr, pedagog, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5. FISIAK Włodzimierz, przedstawiciel władzy samorządowej, członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

6. KACZOROWSKA Alicja Grażyna, lekarz, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7. SASIN Roman, ekonomista, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8. CIEPLUCHA Piotr Paweł, wyższy urzędnik administracji rządowej, nie należy do partii politycznej

9. KOBIERA Renata Agnieszka, ekonomista, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

10. JAKUBOWSKI Jacek Grzegorz, lekarz, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

11. WĘCŁAW Halina, pielęgniarka, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

12. ANIELAK Tomasz Lucjan, poligraf, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13. ŁUCZYŃSKA Justyna Aleksandra,politolog, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14. PIETRZAK Sławomir, księgowy, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15. LIK Krzysztof Jerzy, lekarz, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16. PRZYBYŁ Anna, asystent usług pocztowych, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

17. LEWANDOWSKA Barbara, geodeta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

18. EMANUEL Sławomir, technik mechanik, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

19. KARDAS Paulina Marianna, asystent usług pocztowych, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

20. TOMASZEWSKI Włodzimierz, pedagog, członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

Lista nr 3 - KW Sojusz Lewicy Demokratycznej

1. TRELA Tomasz Dominik, ekonomista, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

2. GILL-PIĄTEK Hanna Beata, specjalista do spraw konsultingu, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

3. KWIATKOWSKI Michał Wojciech, dziennikarz, członek partii politycznej: Lewica Razem

4. PAWŁOWSKI Sylwester Stefan, historyk, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

5. FRĄCZAK Tomasz, kierownik projektu, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

6. URBAŃCZYK Martyna Natalia, kulturoznawca, członek partii politycznej: Lewica Razem

7. WIETESKA Agnieszka Maria, ekonomista, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

8. MARKOWSKA-KURC Maria Wanda, nauczyciel języka obcego, nie należy do partii politycznej

9. RACHALEWSKI Michał Cezary, biolog, członek partii politycznej: Lewica Razem

10. OLEJNICZAK Michał Andrzej, prawnik, nie należy do partii politycznej

11. MELANIUK Patrycja Karolina, funkcjonariusz służby penitencjarnej, nie należy do partii politycznej

12. WOJCIECHOWSKI Igor Marcin, kierownik działu w lokalu gastronomicznym, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

13. ŚWIDERSKA Beata Katarzyna, nauczyciel wychowania fizycznego, nie należy do partii politycznej

14. SOKOŁOWICZ Mariusz Paweł, nauczyciel akademicki - nauki ekonomiczne, nie należy do partii politycznej

15. WOJECH Adam, student, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

16. MINKIEWICZ Tomasz Jacek, administrator systemów komputerowych, członek partii politycznej: Lewica Razem

17. KOŁACIŃSKI Jakub Zdzisław, specjalista do spraw stosunków międzynarodowych, członek partii politycznej: Polska Partia Socjalistyczna

18. PAWLIK-NOWACKA Wioleta Kamila, ekonomista, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

19. PĘDZIWIATR Elżbieta Bogumiła, przewodnik turystyczny miejski, nie należy do partii politycznej

20. BORS Piotr Marcin, socjolog, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

Lista nr 4 - KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

1. GRABARCZYK Tomasz Michał, politolog, członek partii politycznej: Konfederacja Wolność i Niepodległość

2. ANTONIAK Adrian, maszynista, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

3. LIPCZYK Krzysztof Gniewomir, ekonomista, nie należy do partii politycznej

4. KAMIŃSKI Michał Antoni, kierowca, nie należy do partii politycznej

5. LUTOMSKI Dawid Sebastian, statystyk, nie należy do partii politycznej

6. STANGRECIAK Ryszard Józef, ekonomista, nie należy do partii politycznej

7. JAWORNIK Piotr, specjalista ds. eksportu, nie należy do partii politycznej

8. SŁOTA Tomasz Andrzej, lobbysta, członek partii politycznej: Korwin

9. MAZUR Joanna Sylwia, grafik komputerowy, nie należy do partii politycznej

10. ZIEMBA Dariusz Zdzisław, technik ekonomista, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

11. DOMAGAŁA Klaudia Ewa, księgowa, nie należy do partii politycznej

12. GRANISZ Patryk Tadeusz, przedstawiciel handlowy, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

13. GÓRSKI Wojciech Antoni, ekonomista, członek partii politycznej: Korwin

14. KORWIN-MIKKE Anna, architekt, nie należy do partii politycznej

15. CIEŚLAK Anna Paulina, pedagog, nie należy do partii politycznej

16. CIUPKA Bogusław Piotr, logistyk, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

17. SZCZESEK Marzena Elżbieta, krojczy, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

18. MODRZEJEWSKA Justyna Katarzyna, przedstawiciel handlowy, członek partii politycznej: Korwin

19. GACEK Aleksandra Kamila, projektant wnętrz, nie należy do partii politycznej

20. KICOWSKI Przemysław Patryk, inżynier elektryk, nie należy do partii politycznej

Lista nr 5 - KW Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

1. ZIMOCH Tomasz Franciszek, dziennikarz, nie należy do partii politycznej

2. PIĄTKOWSKI Krzysztof Mariusz, historyk, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

3. ŚLEDZIŃSKA-KATARASIŃSKA Iwona Elżbieta, dziennikarz, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

4. NIEMCZYK Małgorzata Barbara, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

5. GOŁASZEWSKI Marcin Łukasz, nauczyciel akademicki, członek partii politycznej: Nowoczesna

6. KACPRZAK Tomasz Piotr, prawnik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

7. KOBYLIŃSKA Agata, pedagog, nie należy do partii politycznej

8. GAŁKIEWICZ Magdalena Anna, programista aplikacji, członek partii politycznej: Partia Zieloni

9. MAKOWSKI Krzysztof Michał, biotechnolog, nie należy do partii politycznej

10. HENCZ Marcin Krzysztof, grafik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

11. CHOJNACKA-DURAJ Justyna Maria, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

12. MAMULSKA Monika Joanna, ekonomista, nie należy do partii politycznej

13. MAJCHRZAK Antonina, student, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

14. CABAN-PIASKOWSKA Katarzyna Paulina, nauczyciel akademicki, członek partii politycznej: Nowoczesna

15. NOWAK Renata Anna, urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

16. STĘPIEŃ Radosław Adam, prawnik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

17. KARWOWSKI Mateusz, socjolog, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

18. RAHNEMA-BAJ Niloufar, lekarz, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

19. KRAWCZYK Maria Teresa, pielęgniarka, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

20. BONISŁAWSKI Ryszard Wiesław, filolog, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 23 [Łódź] - kandydaci do Senatu

Zasięg: część obszaru miasta na prawach powiatu Łódź: Osiedle Bałuty Zachodnie, Osiedle Bałuty - Centrum, Osiedle Bałuty - Doły, Osiedle im Józefa Montwiłła - Mireckiego, Osiedle Julianów - Marysin - Rogi, Osiedle Karolew - Retkinia Wschód, Osiedle Katedralna, Osiedle Koziny, Osiedle Lublinek - Pienista, Osiedle Łagiewniki, Osiedle Nad Nerem, Osiedle Radogoszcz, Osiedle Retkinia Zachód - Smulsko, Osiedle Stare Polesie, Osiedle Śródmieście - Wschód, Osiedle Teofilów - Wielkopolska, Osiedle Zdrowie - Mania, Osiedle Złotno.

1. DUNIN Artur Jerzy, geodeta, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, członek partii: Platforma Obywatelska RP

2. SANKOWSKI Dominik Jan, nauczyciel akademicki, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 24 [Łódź] - kandydaci do Senatu

Powiaty: brzeziński, łódzki wschodni oraz część obszaru miasta na prawach powiatu Łódź: Osiedle Andrzejów, Osiedle Chojny, Osiedle Chojny - Dąbrowa, Osiedle Dolina Łódki, Osiedle Górniak, Osiedle Mileszki, Osiedle Nowosolna, Osiedle Nr 33, Osiedle Olechów - Janów, Osiedle Piastów - Kurak, Osiedle Rokicie, Osiedle Ruda, Osiedle Stary Widzew, Osiedle Stoki, Osiedle Widzew-Wschód, Osiedle Wiskitno, Osiedle Wzniesień Łódzkich, Osiedle Zarzew

1. KWIATKOWSKI Krzysztof, prawnik, zgłoszony przez KWW KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO, nie należy do partii politycznej

2. MARKIEWICZ Marek Sławomir, adwokat, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, członek partii: Prawo i Sprawiedliwość

3. NIEWIADOMSKA-CUDAK Małgorzata Krystyna, nauczyciel akademicki, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, członek partii: Sojusz Lewicy Demokratycznej

Autor: mart / Źródło: tvn24

Źródło zdjęcia głównego: tvn24

Magazyny:
Raporty:
Pozostałe wiadomości