Kandydaci do Sejmu i Senatu startujący z Gdańska

Aktualizacja:
[object Object]
Wybory parlamentarne 2019 Gdańsk: kandydaci do Sejmu i Senatu [Listy wyborcze]Państwowa Komisja Wyborcza
wideo 2/35

Wybory do parlamentu 2019. Prezentujemy listy kandydatów do Sejmu startujących z okręgu nr 25 w Gdańsku oraz listę kandydujących do Senatu z gdańskich okręgów nr 65, 66 i 67.

Mieszkańcy Gdańska oraz wyborcy głosujący w Gdańsku i okolicach będą mogli głosować 13 października w godzinach od 7 do 21. Zobacz listę wszystkich zarejestrowanych kandydatów do Sejmu i Senatu z Gdańska i okolic.

Okręg wyborczy nr 25 [Gdańsk] - kandydaci do Sejmu

Lista nr 1 - KW Polskie Stronnictwo Ludowe

1. KOBYLARZ Andrzej Sławomir, parlamentarzysta, nie należy do partii politycznej

2. TRAWICKI Krzysztof Gabriel, lekarz weterynarii, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

3. PAWŁOWSKA Maria Urszula, prawnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

4. KUCHAREK Adam Antoni, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

5. KACZYŃSKI Leszek Józef, rolnik, nie należy do partii politycznej

6. SARNOWSKI Wojciech Ireneusz, inżynier produkcji, nie należy do partii politycznej

7. BIERNACKI Paweł Piotr, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

8. CYMERYS Wojciech, inżynier rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

9. TUSK Lucyna Maria, sprzedawca, nie należy do partii politycznej

10. NOWAK Bartosz Kazimierz, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

11. DASZKIEWICZ Maria Jolanta, ekolog, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

12. KŁOS Małgorzata Maria, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

13. WERONIECKI Bartosz Szymon, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

14. GRAHN Marianna, ekonomista, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

15. MICHALAK Leszek, mistrz cukiernictwa, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

16. KAMIŃSKI Paweł, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

17. DOMBROWSKA-GRUBBA Beata Agnieszka, ekonomista, nie należy do partii politycznej

18. HOŁUBOWSKI Bartosz Rafał, student turystyki, nie należy do partii politycznej

19. RYBAKOWSKA Małgorzata, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

20. MŁOT Andrzej, prawnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

21. PASZEK Krystyna, rolnik, nie należy do partii politycznej

22. DĄBEK-STOBIERSKA Janina Maria, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

23. GRAJOSZEK Zbigniew Mariusz, inżynier rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

24. DORNIAK Tomasz, inżynier środowiska, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Lista nr 2 - KW Prawo i Sprawiedliwość

1. SELLIN Jarosław Daniel, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2. PŁAŻYŃSKI Kacper Maciej, adwokat, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3. ŻEBROWSKI Arwid Marek, audytor, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4. KILIAN Jan, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5. CYMAŃSKI Tadeusz, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Solidarna Polska

6. SMOLIŃSKI Kazimierz, adwokat, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7. RABENDA Karol Kazimierz, historyk, członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

8. CELMER Sylwia Agnieszka, starosta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9. KORALEWSKI Kazimierz Marian, kierownik projektu, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

10. RAKOWSKI Tomasz Jędrzej, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

11. PETKOWSKI Paweł Piotr, socjolog, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

12. KEMPA Anna Magdalena, specjalista administracji publicznej, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13. SULEWSKA Katarzyna Joanna, prawnik, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14. WIECZOREK Jan Antoni, urzędnik państwowy, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15. GÓRNIAK Sonia Anna, ekonomista, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16. WITTNER Marcin Daniel, politolog, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

17. STOLC Grażyna Jadwiga, nauczyciel, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

18. CABAJ Joanna Dorota, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

19. JASIŃSKI Mirosław, nauczyciel religii, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

20. WAŃCZYK-KULPIŃSKA Katarzyna Maria, specjalista do spraw organizacji i rozwoju sprzedaży, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

21. BROŻEK Anna, ekonomista, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

22. IMIANOWSKA Barbara, kierownik domu kultury, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

23. STANKIEWICZ Filip Andrzej, muzealnik, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

24. RACZAK Grzegorz, lekarz-specjalista kardiologii, nie należy do partii politycznej

Lista nr 3 - KW Sojusz Lewicy Demokratycznej

1. MACIEJEWSKA Beata Monika, edukatorka, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

2. BANACH Jolanta Maria, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

3. KOWALCZUK Łukasz, psycholog, członek partii politycznej: Lewica Razem

4. ŚNIEG Andrzej Stanisław, inżynier rolnictwa, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

5. PIĘKOŚ Michał Rafał, specjalista bankowości, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

6. OCHOCKA Iwona, przedsiębiorczyni, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

7. STROJNY Olga, inżynier budowy mostów, członek partii politycznej: Lewica Razem

8. GWOŹDŹ Edward Rajmund, inżynier budownictwa okrętowego maszyny i siłownie okrętowe, nie należy do partii politycznej

9. HRYNIEWSKI Wojciech, programista aplikacji, członek partii politycznej: Lewica Razem

10. NOWAK Karolina, spedytor, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

11. KRÓL Judyta Anna, pedagog, członek partii politycznej: Polska Partia Socjalistyczna

12. PACEK Igor, student, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

13. HODERNY Adam Ryszard, emerytowany oficer sił zbrojnych, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

14. GREKULAK Ksenia, fizjoterapeutka, nie należy do partii politycznej

15. KŁOS Wojciech Jakub, programista aplikacji, członek partii politycznej: Lewica Razem

16. CYGAN Mirosław Wojciech, nauczyciel - trener, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

17. STAŻEWSKA Anna Ewa, analityk baz danych, członek partii politycznej: Lewica Razem

18. WADLEWSKA Lucyna Beata, dyrektor handlowy, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

19. BYLICA Bartosz, specjalista do spraw marketingu i handlu, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

20. MARKIEWICZ Dorota Maria, magazynier, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

21. WICHERT Marcin Krystian, technik administracji, nie należy do partii politycznej

22. ŻOCHOWSKA Anna Kazimiera, adwokat, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

23. SZKUDLAREK Joanna Dorota, filozof, członek partii politycznej: Lewica Razem

24. KOPERSKI Romuald Wincenty, muzyk, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

Lista nr 4 - KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

1. URBANIAK Michał Piotr, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

2. PRUŚ Sylwester Zbigniew, fizyk, członek partii politycznej: Korwin

3. MOJZESOWICZ Wojciech, rolnik, nie należy do partii politycznej

4. ZABOROWSKI Arkadiusz, technik rolnik, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

5. WELKA Michał, inżynier elektryk, nie należy do partii politycznej

6. OCHAŁ Andrzej, technik ochrony mienia, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

7. WYSOKIŃSKA Monika Agnieszka, rolnik, nie należy do partii politycznej

8. RABĘDA Krzysztof, logistyk, członek partii politycznej: Korwin

9. CZARNECKA Anna, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

10. PAWEŁCZAK Barnaba Bogusz, dyrektor operacyjny, nie należy do partii politycznej

11. PAPROCKA Małgorzata Maria, aktorka, nie należy do partii politycznej

12. PIASECKA Dorota Magdalena, architekt, nie należy do partii politycznej

13. PASZKO Dagmara, urzędnik, nie należy do partii politycznej

14. LABUDA Katarzyna, technik ekonomista, nie należy do partii politycznej

15. SEREDYŃSKI Konrad Bartłomiej, technik elektronik, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

16. BRODNICKA Kamila Kinga, specjalista w dziale zakupów, członek partii politycznej: Korwin

17. FALIŃSKA Urszula, emeryt, nie należy do partii politycznej

18. LANDOWSKA Agnieszka Monika, muzealnik, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

19. SZABLEWSKA Joanna Maria, grafik komputerowy, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

20. WILK Piotr Jerzy, specjalista kontroli jakości, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

21. ADAMOWICZ Emilia Regina, pedagog, nie należy do partii politycznej

22. CHOJNACKA Izabela Anna, pracownik socjalny, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

23. STĘPKOWSKI Adrian, inżynier ds. projektowania oprogramowania, członek partii politycznej: Korwin

24. KRZYWKOWSKI Marcin Piotr, naukowiec, członek partii politycznej: Korwin

Lista nr 5 - KW Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

1. NEUMANN Sławomir Arkadiusz, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

2. WAŁĘSA Jarosław Leszek, politolog, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

3. POMASKA Agnieszka Dominika, politolog, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

4. ADAMOWICZ Piotr, dziennikarz, nie należy do partii politycznej

5. CHMIEL Małgorzata, inżynier architekt, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

6. SARNOWSKI Józef Leon, inżynier rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

7. BOROWCZAK Jerzy Stanisław, technik mechanik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

8. WIDZ Piotr, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

9. BAUĆ Piotr Paweł, nauczyciel akademicki, członek partii politycznej: Twój Ruch

10. BAGIŃSKI Piotr Wojciech, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

11. WÓJCIK Małgorzata Joanna, architekt, członek partii politycznej: Partia Zieloni

12. GANCAREWICZ Monika Katarzyna, ekonomistka, nie należy do partii politycznej

13. LISEK Krzysztof, dyplomata, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

14. SKONIECZNY Stefan Leon, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

15. MICHALSKI Jacek Wojciech, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

16. KACPROWICZ Beata Maria, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

17. KULAS Jan Edward, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

18. HANDKE-OWSIAK Alicja, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

19. CZYŻEWSKA Agata Anna, studentka, nie należy do partii politycznej

20. POBŁOCKA Natalia Zuzanna, mgr inż. architekt, członek partii politycznej: Nowoczesna

21. ŚLEDŹ Mariusz, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

22. MAJ Lucyna, pielęgniarka, nie należy do partii politycznej

23. REZMEROWSKI Roman Kazimierz, mgr inż. rolnictwa, nie należy do partii politycznej

24. LIEDER Ewa, ekonomistka, członek partii politycznej: Nowoczesna

Okręg wyborczy nr 65 [Gdańsk] - kandydaci do Senatu

1. BORUSEWICZ Bogdan Michał, historyk, zgłoszony przez KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

2. GWIAZDA Anna Teresa, architekt, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Okręg wyborczy nr 66 [Gdańsk] - kandydaci do Senatu

1. SZYMAŃSKI Antoni, parlamentarzysta, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, nie należy do partii politycznej

2. ŚWILSKI Ryszard Jan, politolog, zgłoszony przez KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

Okręg wyborczy nr 67 [Gdańsk] - kandydaci do Senatu

1. CZARNOBAJ Leszek, inżynier technologii drewna, zgłoszony przez KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

1. JANIAK Kazimierz Józef, nauczyciel akademicki, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Autor: mart / Źródło: tvn24

Źródło zdjęcia głównego: tvn24

Magazyny:
Raporty:
Pozostałe wiadomości