Programy

Kandydaci do Sejmu i Senatu startujący z Bydgoszczy

Programy

Wybory parlamentarne 2019 Bydgoszcz: kandydaci do Sejmu i Senatu [Listy wyborcze]
Wybory parlamentarne 2019 Bydgoszcz: kandydaci do Sejmu i Senatu [Listy wyborcze]Państwowa Komisja Wyborcza
wideo 2/35

Wybory do parlamentu 2019. Prezentujemy listy kandydatów do Sejmu startujących z okręgu nr 4 w Bydgoszczy oraz listę kandydujących do Senatu z bydgoskich okręgów nr 9 i 10.

Lokale wyborcze w Bydgoszczy będą otwarte 13 października od godziny 7 rano do godziny 21. Oto lista wszystkich zarejestrowanych kandydatów do Sejmu i Senatu z Bydgoszczy i okolic.

Okręg wyborczy nr 4 [Bydgoszcz] - kandydaci do Sejmu

Lista nr 1 - KW Polskie Stronnictwo Ludowe

1. KURZAWA Dariusz, pracownik samorządowy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

2. SIKORA Krzysztof Gustaw, fizyk, nie należy do partii politycznej

3. ŚMIGIELSKA Klaudia, technik farmaceutyczny, nie należy do partii politycznej

4. KOZŁOWSKA Zofia Władysława, inżynier rolnictwa, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

5. NAWROT Jadwiga Władysława, biegły rewident, nie należy do partii politycznej

6. BIERNACKI Jan Kazimierz, sadownik, nie należy do partii politycznej

7. KOSZOWSKI Franciszek, inżynier zootechniki, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

8. ANKIEWICZ-JASIŃSKA Ewa Teresa, inżynier telekomunikacji, nie należy do partii politycznej

9. KAPUSTA Zbigniew Piotr, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

10. MIŁOWSKI Tomasz Edmund, pracownik samorządowy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

11. SOBIECHOWSKA Hanna Jadwiga, inspektor ochrony danych osobowych, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

12. PAZDERSKA Aleksandra Beata, specjalista do spraw logistyki, nie należy do partii politycznej

13. RÓŻAŃSKI Krzysztof Janusz, specjalista administracji publicznej, nie należy do partii politycznej

14. BAGNEROWSKI Tomasz, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

15. SANKOWSKI Paweł Maksymilian, nauczyciel fizyki, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

16. STANEK Aleksandra Maria, księgowy, nie należy do partii politycznej

17. URBAŃSKI Łukasz Cyprian, inżynier zootechniki, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

18. PROCHOWNIK Wiesława Stanisława, lekarz dentysta, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

19. ROWIŃSKI Grzegorz Czesław, pedagog, nie należy do partii politycznej

20. PAWLINA Henryk, specjalista administracji publicznej, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

21. SŁOMA Jarosław Jan, nauczyciel przysposobienia obronnego, nie należy do partii politycznej

22, ŁĄCZNA Kamila Tatiana, animator kultury, nie należy do partii politycznej

23. SUPERCZYŃSKI Jacek, nauczyciel muzyki, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

24. MES Ewa Monika, specjalista administracji publicznej, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Lista nr 2 - KW Prawo i Sprawiedliwość

1. LATOS Tomasz Edward, lekarz, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2. SCHREIBER Łukasz Paweł, poseł na Sejm RP, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3. KRÓL Piotr Marek, politolog, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4. KOWNACKI Bartosz Józef, adwokat, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5. KOZANECKA Ewa Elżbieta, ekonomista, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6. WITKOWSKI Marek Leon, pracownik administracji rządowej, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7. WROŃSKI Marcin, inżynier rolnictwa, członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

8. STACHOWIAK Ireneusz, politolog, członek partii politycznej: Solidarna Polska

9. KOWALIK Jerzy, pracownik administracji rządowej, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

10. KRZEMKOWSKI Michał, geograf, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

11. SZABELSKA Grażyna Edyta, nauczyciel akademicki - nauki humanistyczne, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

12. FALKOWSKA Anna, nauczyciel nauczania początkowego, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13. SZAMOCKI Tomasz Paweł, pracownik samorządowy, nie należy do partii politycznej

14. KOŁODZIEJ Jolanta, pracownik administracji rządowej, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15. GOGOLA Elżbieta, nauczyciel nauczania początkowego, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16. NAPIERALSKI Krzysztof, technik mechanik maszyn i urządzeń, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

17. KUFFEL Stanisława, nauczyciel języka polskiego, nie należy do partii politycznej

18. JABŁOŃSKA Kamila Teresa, pracownik samorządowy, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

19. LEWANDOWSKI Antoni, kierownik biura, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

20. WENDERLICH Paulina, radca prawny, nie należy do partii politycznej

21. PILARSKA Danuta Stanisława, technik rolnik, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

22. ŚRUBKOWSKA Żaneta Katarzyna, ekonomista, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

23. WARDA Maria Alina, dziennikarz, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

24. CIESIELCZYK Dariusz, pracownik samorządowy, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Lista nr 3 - KW Sojusz Lewicy Demokratycznej

1. GAWKOWSKI Krzysztof Kamil, nauczyciel akademicki - nauki humanistyczne, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

2. SZOPIŃSKI Jan Józef, ekonomista, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

3. WYSOCKI Michał, ekonomista członek partii politycznej: Lewica Razem

4 NOWAK Izabela Anna Nowy Tomyśl specjalista organizacji i zarządzania w ochronie zdrowia nie należy do partii politycznej

5 LUDWISIAK-KAWECKA Anna Magdalena Inowrocław przedsiębiorca nie należy do partii politycznej

6 JELENIEWSKI Marek Krzysztof Bydgoszcz prawnik członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

7 KOŃCZAK Danuta Elżbieta Nakło nad Notecią technik rolnik nie należy do partii politycznej

8 SKAŁECKI Damian Adam Bydgoszcz inżynier elektronik nie należy do partii politycznej

9 KOZŁOWSKA Karolina Bydgoszcz filolog polski członek partii politycznej: Lewica Razem

10 KNIOŁA Magdalena Bydgoszcz grafik komputerowy DTP nie należy do partii politycznej

11 BUDZIŃSKA Elżbieta Maria Kruszwica pielęgniarka nie należy do partii politycznej

12 GINTER Sławomir Ryszard Bydgoszcz socjolog nie należy do partii politycznej

13 SMOLAGA Aleksandra Justyna Bydgoszcz specjalista administracji publicznej członek partii politycznej: Lewica Razem

14 MENARD Wiesław Tadeusz Wielki Komorsk architekt krajobrazu członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

15 OSUCH Katarzyna Anna Inowrocław pracownik socjalny nie należy do partii politycznej

16 WARSICKA Teresa Osielsko architekt członek partii politycznej: Lewica Razem

17 FRĘŚ Mateusz Drawsko pracownik obsługi biurowej nie należy do partii politycznej

18 PIASKOWSKA Joanna Zuzanna Niemcz technik weterynarii członek partii politycznej: Twój Ruch

19. JAROSZ Piotr, instruktor sport, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

20. GRUPA Artur, krawiec, nie należy do partii politycznej

21. SKAJA Sebastian, Kamień Krajeński, nauczyciel języka obcego, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

22. PISAREK Michał Mateusz, technik handlowiec, nie należy do partii politycznej

23. KRZESIŃSKI Tomasz, rolnik, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

Lista nr 4 - KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

1. SYPNIEWSKI Marcin, prawnik, członek partii politycznej: Konfederacja Wolność i Niepodległość

2. STRZEMKOWSKI Filip Szymon, monter instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

3. GINTHER Radosław Mariusz, nauczyciel techniki, nie należy do partii politycznej

4. KUBACKA Luiza Alicja, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

5. JAROCKA Krystyna Anna, audytor, nie należy do partii politycznej

6. STACHOWIAK Mateusz, rolnik, nie należy do partii politycznej

7. JAWORNIK Łukasz, specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy, nie należy do partii politycznej

8. KLUCZYŃSKI Grzegorz, technik informatyk, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

9. POPŁAWSKA Natalia Martyna, specjalista bankowości, nie należy do partii politycznej

10. GEISLER-GRYGROWICZ Joanna, technik ekonomista, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

11. PILARSKI Marcin, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

12. BORKOWSKI Maciej Jerzy, emeryt, nie należy do partii politycznej

13. STANKIEWICZ Marek Paweł, ekonomista, członek partii politycznej: Korwin

14. KALINOWSKI Dominik Marek, specjalista do spraw sprzedaży, nie należy do partii politycznej

15. PASTUSZKA Krzysztof, technik rolnik, nie należy do partii politycznej

16. LEWANDOWSKI Marek, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

17. KURLANDT-OŚWIECIŃSKA Maja Anna, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

18. BOCIAN Agnieszka Iwona, ekonomista, nie należy do partii politycznej

19. ĆWIKLIŃSKA Magdalena, specjalista do spraw marketingu i handlu, nie należy do partii politycznej

20. KALINOWSKA Klaudia Natalia, studentka, nie należy do partii politycznej

21. LISS Sławomir Tomasz, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

22. ŁUSIAK Małgorzata, nauczyciel przedszkola, nie należy do partii politycznej

23. GNYSZEK Dariusz, blacharz samochodowy, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

24. SAJNA Cyprian Kamil, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Korwin

Lista nr 5 - KW Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

1. ZWIEFKA Tadeusz Antoni, prawnik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

2. OLSZEWSKI Paweł Bartosz, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

3. KOZŁOWSKA Iwona Maria, pedagog, nie należy do partii politycznej

4. NITKIEWICZ Ireneusz Michał, specjalista do spraw logistyki, nie należy do partii politycznej

5. ŁOŚKO Magdalena, pedagog, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

6. STASIŃSKI Michał Józef, prawnik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

7. POGODA Tadeusz Grzegorz, inżynier elektryk, nie należy do partii politycznej

8. MIKOŁAJCZAK Marian Marek, nauczyciel historii, nie należy do partii politycznej

9. BRZEZIŃSKA Olga, prawnik, nie należy do partii politycznej

10. KRÓLEWICZ Mirosław, ekonomista, nie należy do partii politycznej

11. MŁODECKI Juliusz Jakub, rolnik, nie należy do partii politycznej

12. BARANOWSKI Robert Rafał, technik mechanik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

13. GLISZCZYŃSKI Stanisław, dyrektor szkoły, nie należy do partii politycznej

14. AL-SHAER Bashar, lekarz, nie należy do partii politycznej

15. PIETRYGA Nicole Weronika, studentka, nie należy do partii politycznej

16. KATULSKI Jarosław Paweł, lekarz, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

17. BIELIŃSKA Monika Julia, księgowy, nie należy do partii politycznej

18. POPA Paulina Barbara, zarządca nieruchomości, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

19. WOŹNIAK Danuta Maria, kelner, nie należy do partii politycznej

20. WĄDOŁOWSKI Dariusz Józef, pracownik samorządowy, nie należy do partii politycznej

21. STASZAK-KOWALSKA Radosława Maria, lekarz, nie należy do partii politycznej

22. GALIŃSKA Martyna Magdalena, pielęgniarka, nie należy do partii politycznej

23. MALICH Piotr Henryk, filozof, członek partii politycznej: Partia Zieloni

24. SZCZĘSNY Wojciech, lekarz, nie należy do partii politycznej

Lista nr 8 - KWW Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

1. PAJĄK Łukasz Radosław, inżynier energetyki, nie należy do partii politycznej

2. PŁACZKIEWICZ Beata Maria, politolog, nie należy do partii politycznej

3. PIWOWAR Sara, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

4. KOZŁOWSKA Małgorzata Kinga, pedagog, nie należy do partii politycznej

5. WOŹNIAK Sławomir, inżynier budownictwa - budownictwo ogólne, nie należy do partii politycznej

6. WYSOCKI Jan Maciej, student, nie należy do partii politycznej

7. LIS Marzena, politolog, nie należy do partii politycznej

8. KAPUSTA Daniel Piotr, technik elektronik, nie należy do partii politycznej

9. KOWALSKI Dominik, pracownik samorządowy, nie należy do partii politycznej

10. KUŚNIERZ Damian Tomasz, student, nie należy do partii politycznej

11. GAWINKOWSKA Andżelika Ewelina, studentka, nie należy do partii politycznej

12. RYCHLIK Bartosz Adrian, student, nie należy do partii politycznej

13. MAZUR Adam Marek, specjalista do spraw kadr, nie należy do partii politycznej

14. JAWORSKA Daria, studentka, nie należy do partii politycznej

15. BARAŃSKI Krzysztof Marian, pracownik samorządowy, nie należy do partii politycznej

16. POGORZELSKI Piotr, mechanik pojazdów samochodowych, nie należy do partii politycznej

17. OLSZAK Paulina, pracownik obsługi biurowej, nie należy do partii politycznej

18. KLIBER Sławomir Wojciech, inżynier ogrodnictwa, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 9 [Bydgoszcz] - kandydaci do Senatu

1. CZAKOWSKA Helena Adela, nauczyciel akademicki - nauki ekonomiczne, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, nie należy do partii politycznej

2. KOBIAK Andrzej, senator, zgłoszony przez KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

3. POSŁUSZNY Leszek Józef, prawnik, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 10 [Bydgoszcz] - kandydaci do Senatu

1. BOGDANOWICZ Mikołaj, pracownik administracji rządowej, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2. BREJZA Krzysztof, prawnik, zgłoszony przez KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

3. LATAWIEC Jarosław, przedsiębiorca, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, nie należy do partii politycznej

4. PIWOWAR Mieczysław Aureliusz, chemik, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, nie należy do partii politycznej

Autor: mart / Źródło: tvn24

Źródło zdjęcia głównego: tvn24

Magazyny:
Raporty:
Pozostałe wiadomości