Programy

Hokejowe starcie gwiazd. Znani zagrają na lodzie dla WOŚP

Programy

tvn24Hokej z Gwiazdami

19 stycznia na lodowisku w Tychach odbędzie się 17. edycja Hokeja z Gwiazdami. Drużyna TVN24 i Przyjaciele zmierzy się na lodzie z Hokejową Reprezentacją Artystów Polskich. Całkowity dochód z meczu zostanie przekazany Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

GRUPA TVN JEST GOSPODARZEM I PARTNEREM 27. FINAŁU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY.

Do meczu pozostały dwa tygodnie, ale zawodnicy już szykują się do starcia. Członkowie drużyny TVN24 i Przyjaciele ćwiczą w pocie czoła i chłodzie, a wszystko w szczytnym celu.

- Wiele rzeczy nam przeszkadza. Przeszkadzają nam kaski, przeszkadzają łyżwy, śliski lód, ale cel jest szczytny, więc każdy się mobilizuje, każdy chce i każdy na pewno da z siebie wszystko - mówił we "Wstajesz i weekend" Piotr Popowski.

Oprócz niego po stronie TVN24 zagrają m.in. Robert Kanteriet, Karol Jończyk, Tomasz Wydrzycki, Igor Kamienny, Mikołaj Pytel, Seweryn Grygiel, Bartek Leszyński, Grzegorz Pyzel oraz Wojtek Fuszara.

Bilety na wydarzenie, które odbędzie się 19 stycznia o godzinie 17 na lodowisku w Tychach, będą kosztować 10 zł. Wszelkie informacje oraz wejściówki są dostępne na stronie akcji na Facebooku.

Mecz będzie transmitowany na antenie TVN24.

ZOBACZ NASZ SPECJALNY SERWIS WOŚP 2019 W TVN24

Autor: momo//plw / Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: tvn24

Pozostałe wiadomości