Mundial z klapą, wakacje z klasą. Reprezentanci Polski odpoczywają

Programy

Polacy zajęli czwarte miejsce w grupie H
wideo 2/36

Oczekiwania były spore, a za cel minimum powszechnie przyjmowano wyjście z grupy. Jak się skończyło, wszyscy pamiętamy - reprezentacja Polski wróciła z mundialu już po trzech meczach. Piłkarze na roztrząsanie przyczyn porażki nie mieli zbyt wiele czasu, bo szybko ruszyli na wakacje.

Porażka z Senegalem, porażka z Kolumbią i zwycięstwo z Japonią, o którym ciężko napisać, że uratowało Polakom honor na mistrzostwach świata - tak wyglądały wyniki piłkarzy Adama Nawałki w mundialowej grupie H.

Większość pod palmami

Skończyło się ostatnim miejscem i powrotem z mistrzostw jeszcze przed początkiem lipca. W konsekwencji z pracą z kadrą pożegnał się selekcjoner. Oficjalnego raportu z mistrzostw nikt z Polskiego Związku Piłki Nożnej nie opublikował, dlatego przyczyn słabego występu w Rosji wciąż nie znamy.

Porażki na gorąco nie chcieli szczegółowo analizować też piłkarze. I ruszyli na wakacje. Te z kolei ochoczo relacjonują w mediach społecznościowych.

Kapitan Robert Lewandowski opublikował zdjęcie z malowniczej plaży, na której odpoczywa z żoną Anną i córką Klarą. Miejsca pobytu napastnik nie zdradził.

Family @annalewandowskahpba

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Arkadiusz Milik ze swoją dziewczyną Jessiką Ziółek relaksują się w Grecji.

With my love @jessica_ziolek #couplegoals

Post udostępniony przez Arek Milik (@arekmilik)

Karol Linetty, który po raz drugi w karierze nie zagrał ani minuty na wielkim turnieju, zabrał swoją wybrankę do Meksyku. "Perfect time" - ten podpis sugeruje, że pomocnik Sampdorii zapomniał już o rosyjskim niepowodzeniu.

Perfect time

Post udostępniony przez Karol Linetty (@linetty_7)

Na wspólny wypoczynek zdecydowali się Sławomir Peszko i Kamil Grosicki. Jak widać na zdjęciu, towarzyszy im były reprezentant Polski Tomasz Hajto.

Dinner with friends

Post udostępniony przez TurboGrosik (@kamilgrosicki10)

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat wypoczywali na Bahamach. Wielkie kontrowersje w sieci wywołało szczególnie nagranie, które ukochana piłkarza zamieściła na "Instastories".

Do tego wszystkiego jakby nie pasował Łukasz Piszczek. Doświadczony obrońca Borussii Dortmund zamiast gorącej, rajskiej plaży wybrał pobyt w rodzinnych Goczałkowicach. I nie jest to tylko wypoczynek. 33-latek już pracuje nad powrotem do optymalnej formy.

Autor: pqv / Źródło: sport.tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Instagram