Programy

Internauci: Leo zostań, winni są piłkarze

Programy

Aktualizacja:

Winni fatalnych występów na Euro są sami piłkarze - tak uważa ponad 70 proc. internautów tvn24.pl. Nieco mniej twierdzi, że Polacy przegrali, bo trafili na zbyt silnych rywali. Co ciekawe, tylko 7 proc. obarcza winą za przegraną Leo Beenhakkera.

Wyniki sądy: Internauci obwiniają piłkarzy (tvn24.pl) TVN24.pl

W naszej sondzie do godz. 13:00 wzięło udział ponad 5 tys. osób. Internauci wciąż nie mogą się pogodzić z poniedziałkową porażką w Klagenfurcie. Aż 74 proc. ankietowanych uważa, że winę za słabe wyniki z Niemcami, Austrią i Chorwacją ponoszą sami piłkarze.

- Byliśmy najsłabszą drużyną Euro 2008 i to nie tylko ze względu na wyniki, a ze względu na grę. Szwajcarzy czy Austriacy przy nas prezentowali się jak profesorowie - pisał na forum yogi100.

- Nasi piłkarze sięgają gwiazd. Bramka dla nich jest zbyt nisko obsadzona - wtórował mu internauta o nicku pipi.

Ewelina z kolei uważa, że Krzynówek i spółka nie byli wystarczająco zmotywowani: - Byli zbyt wolni, grali jak muchy w smole - oceniła Ewelina.

O mistrzostwo Europy Wschodniej

Internauci nie kryją irytacji spowodowanej postawą piłkarzy: - Pilnie sprzedam dewocjonalia piłkarskie. Gratis komplet flag na różne okazje - informuje abraka.

Internauta o nicku "C klasa" ogłasza: - Polska mistrzem Europy Wschodniej! My odpowiadamy w woli sprostowania: Niestety, lepsi od nas są Rosjanie...

Stworzyć modę na sport

3 proc. internautów za złe przygotowanie fizyczne i liczne kontuzje oskarża sztab medyczny. 17 proc. ankietowanych trzeźwo oceniło, że 1 punkt zdobyty w trzech meczach to wszystko, na co mogliśmy liczyć, ponieważ nasi rywale byli zwyczajnie lepsi. Użytkownicy forum udzielają rad, co uczynić, by w przyszłości nasza reprezentacja zyskała na wartości:

- Trzeba wreszcie wprowadzić w kraju jakiś rozsądny system szkolenia młodzieży, a przede wszystkim stworzyć modę na sport. Tu ogromną rolę powinny odegrać media! - słusznie zauważa yogi100.

Leo, nie martw się!

Co ważne, polscy kibice biorą w obronę Leo Beenhakkera. Tylko 5 proc. internautów obarcza winą holenderskiego trenera. Większość dziękuje mu za emocjonujące eliminacje i chce, by kontynuował pracę z reprezentacją Polski: - Nic się nie martw Leo, to nie Twoja wina! Dziękujemy za doprowadzenie nas do finałów, za mecz z Portugalią i nadzieje, chociaż niespełnione, ale bez Ciebie by ich wcale nie było - wyznaje "Wdzięczny".

Źródło: tvn24.pl

Pozostałe wiadomości