Zorganizował dyskotekę na ponad 30 osób. Grozi mu osiem lat więzienia

TVN24 | Poznań

Autor:
FC
Źródło:
TVN 24 Poznań
Do zdarzenia doszło w Pile Google Earth
wideo 2/5
Google EarthDo zdarzenia doszło w Pile

Pilscy kryminalni zatrzymali właściciela jednego z miejscowych klubów. Mężczyzna w nocy z soboty na niedzielę zorganizował imprezę dla kilkudziesięciu osób. Teraz odpowie za sprowadzenie niebezpieczeństwa dla życia i zdrowia wielu osób.

Do zdarzenia doszło w nocy z 28 na 29 listopada w jednym z klubów w Pile. Policjanci, którzy udali się na miejsce, potwierdzili zebrane wcześniej informacje o planowanej dyskotece.

W środku kilkadziesiąt osób

Pomimo obostrzeń związanych z trwającą epidemią, w pilskim lokalu odbyła się impreza dla kilkudziesięciu osób. Impreza została przerwana, a jej uczestnicy wylegitymowani.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE

- W poniedziałek funkcjonariusze wydziału kryminalnego zatrzymali 48-letniego właściciela lokalu. Podczas zbierania materiału dowodowego śledczy ustalili, że właściciel odpowiada za organizację imprezy towarzyskiej, w której wzięło udział co najmniej 30 osób - poinformował Jędrzej Panglisz z pilskiej policji.

Mężczyzna usłyszał zarzut sprowadzenia niebezpieczeństwa dla życia i zdrowia wielu osób. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do 8 lat. Wobec mężczyzny zastosowano dozór policyjny oraz zakaz organizowania spotkań i imprez.

Autor:FC

Źródło: TVN 24 Poznań

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock