Policja pokazała zdjęcia przedmiotów skradzionych w Zielonej Górze. "Nadal szukamy właścicieli"

Autor:
aa
Źródło:
TVN24
Policja odzyskała łupy
Policja odzyskała łupy
wideo 2/3
zielona gora

Podejrzanych o kradzież zatrzymali w czerwcu, a w ich mieszkaniach znaleźli łupy. Od tej pory zielonogórscy policjanci szukają właścicieli odzyskanych rowerów, sprzętów RTV, telefonów i narzędzi. Ich zdjęcia opublikowali na stronie internetowej.

W czerwcu zielonogórscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy mieli się włamać do pomieszczeń magazynowych znajdujących się w centrum miasta.

"Pokrzywdzony mężczyzna prowadził w tym magazynie swoją działalność gospodarczą, a jednocześnie przechowywał między innymi dwa motocykle, części samochodowe, felgi, katalizatory, itp. Sprawcy ukradli również telefony komórkowe i elektronarzędzia. Wartość strat wyniosła ponad 15.000 zł" - informowała wówczas policja.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE>>>

Funkcjonariusze ustalili tożsamość podejrzanych. Według policji, za kradzieżą stało trzech mężczyzn. Wszyscy usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem, za co grozi im nawet 10 lat więzienia. Dla policjantów to jednak nie był koniec działań.

"Podczas przeszukań prowadzonych w miejscach zamieszkania zatrzymanych – oprócz rzeczy skradzionych podczas włamania do magazynu, policjanci znaleźli także, rowery, kaski, części rowerowe, narzędzia, sprzęty RTV, części samochodowe, telefony komórkowe. Wszystkie osoby, które rozpoznają przedmioty ze zdjęć proszone są o kontakt" - apelując zielonogórscy funkcjonariusze.

157-175326

Wszystkie osoby, które rozpoznają na zdjęciach przedmioty utracone w wyniku kradzieży lub włamania, proszone są o pilny kontakt osobisty lub telefoniczny z Komisariatem II Policji w Zielonej Górze, ul.Szarych Szeregów 8, tel: 47 7951221, 47 7951211.

Autor:aa

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: KMP Zielona Góra

Pozostałe wiadomości