TVN24 | Poznań

Zderzenie na S3. Były utrudnienia dla kierowców

TVN24 | Poznań

Aktualizacja:
Autor:
aa//rzw
Źródło:
TVN24
Wypadek na S3 na wysokości Zielonej Góry. Trzy osoby zakleszczone w autachKinga Kowalczyk
wideo 2/5
Kinga KowalczykWypadek na S3 na wysokości Zielonej Góry. Trzy osoby zakleszczone w autach

Trzy osoby zakleszczone w dwóch autach - to bilans zderzenia, do którego doszło w południe na trasie S3. Początkowo trasa w kierunku Zielonej Góry była całkowicie zablokowana. Obecnie ruch odbywa się już na wszystkich pasach.

Około godziny 12 na drodze ekspresowej S3 na wysokości Zawady (dzielnica Zielonej Góry) doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. - Na razie trudno mówić nawet o wstępnych ustaleniach, ponieważ zarówno policjanci, jak i strażacy byli zaangażowani przede wszystkim w pomoc osobom poszkodowanym - powiedziała tvn24.pl Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Według informacji podanych przez zielonogórską straż pożarną poszkodowane zostały trzy osoby. - Dwie były zakleszczone w jednym pojeździe, a jedna w drugim. Musieliśmy użyć sprzętu hydraulicznego. Wszyscy poszkodowani byli przytomni i zostali przekazani medykom. Nasze działania na miejscu się zakończyły - mówił Arkadiusz Kaniak, rzecznik zielonogórskiej straży pożarnej.

Wiadomo, że dwie osoby poszkodowane zabrały karetki, a jedną śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO>>>

Na miejscu zdarzenia pojawił się śmigłowiec Lotniczego Pogotowia RatunkowegoRafał

Utrudnienia na S3

Tuż po zdarzeniu na krótko na potrzeby akcji ratunkowej była zablokowana trasa w kierunku Sulechowa. Trudniejsza sytuacja była na nitce w kierunku Zielonej Góry, Tak około godziny 15 udało się udrożnić jeden pas. Dopiero po godzinie 17 rzeczniczka zielonogórskiej policji przekazała: - Obecnie oba pasy w kierunku Zielonej Góry są już przejezdne. Trwa rozładowywanie zatoru. Na pasie awaryjnym wciąż znajdują się pojazdy, które brały udział w zdarzeniu.

Kierowcy próbowali utworzyć korytarz życia na S3Małgorzata

Autor:aa//rzw

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Rafał