Poznań

Zapraszają do łóżka Cristiano Ronaldo

Poznań

Hotel RemesCristiano Ronaldo mieszkał w Opalenicy blisko miesiąc

Przespać się jak Cristiano Ronaldo, zjeść jak Cristiano Ronaldo, rozerwać się jak Cristiano Ronaldo - hotel, w którym w czasie mistrzostw Europy nocowali portugalscy piłkarze, wpadł na pomysł jak zarobić na Euro po Euro i oferuje swoim klientom nietypową usługę.

Hotel w Opalenicy reklamuje na swojej stronie "Weekend w stylu Cristiano Ronaldo". Oferta zawiera m.in. kolację a la Cristiano, ulubiony masaż Ronaldo i, oczywiście, nocleg w apartamencie portuglaskiego gwiazdora: – Nie w tej samej pościeli, ale w tym samym łóżku na pewno - zachwala przedstawicielka hotelu, Joanna Karpińska.

Na towarzystwo pięknej Iriny oczywiście nie ma co liczyć, ale podobno Ronaldo w czasie mistrzostw również musiał się bez niego obyć i skupić się na piłce.

Na ziarnku grochu?

Pracownicy hotelu zachwalają, że poza tym starali się odtworzyć klimat w każdym szczególe:

- Goście zjedzą kolację taką, jaką jedli zawodnicy Portugalii, w tym również Cristiano. Menu jest takie, z jakiego korzystali podczas swojego pobytu w Opalenicy. Przyjechali do nas z własnym kucharzem reprezentacji, który wyszkolił naszych kucharzy. Jadłospis składał się przede wszystkim z ryb. Ich kucharz zdradził naszym pracownikom kilka tajników kuchni portugalskiej. Według tych wytycznych nasi kucharze przygotują posiłki dla naszych gości – zapewnia Karpińska.

Pytana o menu reklamuje "łososia otulonego ziołową galaretką serwowanego z pianką grapefruitową oraz chipsami ziemniaczanymi" i sorbet cytrynowy.

Goście mogą też liczyć na to, że zostaną wymasowani świecą relaksacyjną, bo podobno tę usługę piłkarz Realu Madryt szczególnie sobie upodobał.

Po hotelu z przewodnikiem

Nietypową usługę stworzył popyt na nią, bo choć Euro dawno się skończyło, hotel ciągle żyje legendą Ronaldo: - Przychodzi wiele osób, często zjeżdżają z trasy specjalnie, żeby zobaczyć miejsce, w którym mieszkał Cristiano. Gości, którzy zdecydują się na weekend w stylu Ronaldo nasi pracownicy, którzy pracowali w czasie, kiedy piłkarz był u nas, oprowadzą po hotelu i opowiedzą o zwyczajach portugalskiego gracza - dodaje Karpińska.

Autor: AB/k / Źródło: TVN24 Poznań

Źródło zdjęcia głównego: Hotel Remes