TVN24 | Poznań

Stracił panowanie nad autem, wjechał w drzewo. Pomogli kontrterroryści

TVN24 | Poznań

Autor:
aa/
tam
Źródło:
TVN24
Wjechał w drzewo, pomogli kontrterroryści
Wjechał w drzewo, pomogli kontrterroryściLubuska policja
wideo 2/12
Lubuska policjaWjechał w drzewo, pomogli kontrterroryści

Wjechał autem w drzewo, rozbił sobie głowę. Młodego kierowcy, który potrzebował pomocy, zauważyli lubuscy kontrterroryści, którzy akurat wracali z ćwiczeń na poligonie. 

Do zdarzenia doszło w środę (22 września) na drodze wojewódzkiej numer 136 między Lubniewicami a Rudnicą. To tam około godziny 14 kontrterroryści, wracający z poligonu w Wędrzynie, zobaczyli rozbity samochód. 

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO>>>

Auto i kierowcę dostrzegli policjanci, którzy wracali z poligonu w WędrzynieLubuska policja

Kontrterroryści pomogli kierowcy

- Obok niego znajdował się młody kierowca, który w wyniku wypadku ucierpiał. Z rozbitej głowy bardzo intensywnie leciała krew. Policyjni kontrterroryści także wiedzę praktyczną z udzielania pierwszej pomocy mają opanowaną do perfekcji. Dzięki temu nie mieli większych problemów i pomogli poszkodowanemu. Odłączyli akumulator i wezwali na miejsce służby ratunkowe – informuje Marcin Maludy, rzecznik lubuskiej policji.

To nie pierwsza taka sytuacja, gdy policjanci z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim pomogli poszkodowanemu w wypadku drogowym. - Szkolą się, aby stawiać czoła najbardziej niebezpiecznym przestępcom. Ciężko pracują, aby zawsze z tej batalii wyjść zwycięsko. Nie tylko wykazują się spektakularnymi zatrzymaniami, ale jak widać także profesjonalnym udzielaniem pomocy - dodaje Maludy.

Policjanci pomogli kierowcyLubuska policja

Autor:aa/ tam

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Lubuska policja

Pozostałe wiadomości