Poznań

Włosi i Chorwaci już w Poznaniu

Poznań


W samo południe jeden po drugim wylądowały na poznańskiej Ławicy samoloty z reprezentacją Włoch i Chorwacji na pokładzie. W czwartek piłkarze spotkają się na murawie i powalczą o kolejne punkty w grupie C.

Reprezentacja Włoch przyjechała do Poznania
Reprezentacja Włoch przyjechała do Poznaniatvn 24

Obie ekipy po przelocie szybko wsiadły do autokarów i przejechały do hoteli. Chorwaci na swoja poznańską siedzibę wybrali City Park, w którym zatrzymali się już wczesniej, przed meczem z Irlandią.

Włosi, którzy pierwszy raz zagrają w Poznaniu, nocują w hotelu Sheraton, w centrum miasta.

Treningi przy ul.Bułgarskiej

W środę planowane są treningi obu reprezentacji na poznańskim stadionie. Na murawę jako pierwsi mają wejść Chorwaci o godz. 17:00. Będą ich bacznie obserwować dziennikarze, dla których trening jest w całości otwarty. Pierwszy trening Włochów w stolicy Wielkopolski planowany jest na godz. 19:00.

Kibice juz w drodze

Na trybunach podczas czwartkowego meczu ma zasiąść około 20 tys. Chorwatów i 6 tys. Włochów. W Poznaniu już widać koszulki z szachownicą i zielono-biało-czerwone flagi. Przed meczem na ławicy wylądują 4 dodatkowe samoloty charterowe z Zagrzebia i 1 z Mediolanu. Chorwaci przyjeżdżają do Poznania również specjalnymi pociągami.

Autor: AB/par / Źródło: TVN24/PAP

Pozostałe wiadomości