Poznań

Trzy nowe linie na Euro

Poznań

Facebook | Ryszard GrobelnyContiBusy będą kursować po Poznaniu w trakcie Euro

Specjalne darmowe autobusy dla kibiców uruchomi Continental. W dni meczowe będą jeździć między strefą kibica ze stadionem.

Przez cały okres trwania Mistrzostw w Poznaniu kursować będą specjalnie oznaczone autobusy miejskie Continental, jednego ze sponsorów Euro 2012.

Start z nietypowego przystanku

- Nowe linie to: C1, C2 i C3. W dni meczowe 10, 14 i 18 czerwca będą jeździć między stadionem a strefą kibica. W pozostałe dni wspomogą transport publiczny i będą kursować wokół centrum miasta przejeżdżając obok Zamku, Dworca PKP, Starego Browaru, Katedry oraz strefy kibica - informuje Iwona Cieślik z biura promocji MPK Poznań.

Tak wyglądać będzie przystanek przy Strefie KibicaContinental

ContiBusy będą odjeżdżały średnio co 10 minut. Dodatkowo przy strefie kibica ustawiony zostanie przystanek w kształcie ławki rezerwowych, na którym hostessy będą udzielały informacji.

Trasy poznańskich ContiBusówContinental

Rozkłady w smartfonie

Wraz z ContiBusami uruchomiona zostanie bezpłatna aplikacja mobilna na smartfony zawierająca rozkłady jazdy ContiBusów, opisy zabytków i interesujących miejsc znajdujących się na trasach przejazdów oraz informacje na temat rozgrywanych meczy. Oprogramowanie będzie można pobrać za pomocą QR kodów znajdujących się na przystankach i w strefie kibica.

Autor: FC/par / Źródło: MPK Poznań / Continental

Źródło zdjęcia głównego: Facebook | Ryszard Grobelny

Pozostałe wiadomości