Wpadli do rowu i uderzyli w drzewa, dwie osoby nie żyją

TVN24 | Poznań

Autor:
FC
Źródło:
TVN 24 Poznań
Tarce: Uderzyli w drzewa. Dwie osoby nie żyjąTVN 24
wideo 2/8
TVN 24Tarce: Uderzyli w drzewa. Dwie osoby nie żyją

Pod Jarocinem doszło do tragicznego wypadku. Samochód osobowy wypadł z drogi, wpadł do rowu i uderzył w drzewa. Zginęły dwie osoby, które podróżowały autem.

Jarocińska straż pożarna o godzinie 13:39 otrzymała zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej 443, pomiędzy miejscowościami Tarce a Lubinia Mała.

- W samochodzie znajdowały się dwie osoby - informuje Lucyna Rudzińska z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i uwolnili poszkodowanych z rozbitego samochodu. - Kiedy lekarz przejął osoby poszkodowane, stwierdził ich zgon - dodaje Rudzińska.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Na razie nie wiedzą kim są ofiary

Okoliczności wypadku ustala policja. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem passatem, jadąc od strony Jarocina, nie zapanował nad pojazdem i wpadł do rowu, uderzając w pobliskie drzewa. Kobieta i mężczyzna w wieku około 25-30 lat ponieśli śmierć na miejscu. Nie znamy na razie tożsamości tych osób - mówi Agnieszka Zaworska z jarocińskiej policji.

Jak poinformował w niedzielę wieczorem Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji, w aucie było pełno minibuteleczek z wysokoprocentowym alkoholem i pustych puszek po piwie. "Ciekawe, jakie wyniki przyniosą badania laboratoryjne" - napisał.

Na miejscu wypadku pracowało siedem zastępów straży pożarnej, policja i prokurator. Droga była całkowicie zablokowana.

Do tragicznego wypadku doszło na drodze wojewódzkiej 443, pomiędzy miejscowościami Tarce a Lubinia MałaGoogle

Autor:FC

Źródło: TVN 24 Poznań

Źródło zdjęcia głównego: TVN 24