TVN24 | Poznań

Limuzyna marki Lincoln podpalona pod Poznaniem. Policja szuka mężczyzny, który może mieć związek ze sprawą

TVN24 | Poznań

Autor:
FC//rzw
Źródło:
TVN 24 Poznań
Suchy Las: Ktoś podpalił limuzynę. Policja szuka tego mężczyzny
Suchy Las: Ktoś podpalił limuzynę. Policja szuka tego mężczyznyKMP Poznań
wideo 2/6
KMP PoznańSuchy Las: Ktoś podpalił limuzynę. Policja szuka tego mężczyzny

Poznańska policja poszukuje sprawcy bądź sprawców podpalenia limuzyny marki Lincoln w Suchym Lesie. Kamery monitoringu zarejestrowały mężczyznę, który może mieć związek z tym zdarzeniem. - Wszystkich, którzy rozpoznają osobę na zdjęciu, prosimy o kontakt z policjantami - apeluje Dominika Pupkowska-Bral z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

Do podpalenia lincolna doszło dwa miesiące temu, jednak dopiero teraz poznańska policja zdecydowała się opublikować zdjęcia mężczyzny, który może mieć związek ze sprawą.

Limuzyna spłonęła w nocy z 15 na 16 sierpnia, po północy, w Suchym Lesie koło Poznania. - Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem - wyjaśnia Dominika Pupkowska-Bral z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

Mężczyzny poszukuje policja. Może mieć związek z podpaleniem lincolnaKMP Poznań

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Rozpoznajesz go? Zadzwoń

Sprawą zajmują się policjanci z komisariatu w Suchym Lesie. - Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęcia bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji w Suchym Lesie pod numerem telefonu 47 77 130 10 lub na numer alarmowy 112 - apeluje Pupkowska-Bral.

Jak podkreśla, policjanci zapewniają informatorom pełną anonimowość.

Autor:FC//rzw

Źródło: TVN 24 Poznań

Źródło zdjęcia głównego: KMP Poznań

Pozostałe wiadomości