TVN24 | Poznań

Otrzymali zgłoszenie o zaginięciu, znaleźli rozczłonkowane ciało kobiety

TVN24 | Poznań

Aktualizacja:
Autor:
aa/gp
Źródło:
TVN24
Policja ustala przyczyny śmierci kobiety
Policja ustala przyczyny śmierci kobietyTVN24
wideo 2/3
TVN24 Policja ustala przyczyny śmierci kobiety

W kamienicy w Skwierzynie (woj. lubuskie) znaleziono rozczłonkowane ciało kobiety. Policjanci zatrzymali jej konkubenta. Nie został jeszcze przesłuchany.

W nocy z czwartku na piątek w pobliżu jednego z budynków w Skwierzynie ( woj. lubuskie) znaleziono ciało kobiety. Pierwsze informacje otrzymaliśmy na Kontakt24. Z relacji naszych czytelników wynikało, że szczątki zostały poćwiartowane. Lubuska policja potwierdziła te informacje.

- Funkcjonariusze ujawnili rozczłonkowane zwłoki kobiety. Jej zaginięcie zgłosiła wczoraj o godzinie 15 pracownica opieki społecznej mówiąc, że konkubent kobiety podawał sprzeczne informacje dotyczące jej pobytu. W wyniku zintensyfikowanych działań policjantów udało się znaleźć zdefragmentowane ciało kobiety - poinformował nadkom. Marcin Maludy, rzecznik lubuskiej policji.

Śledczy ustalają, czy przed rozczłonkowaniem zwłok 64-latka padła ofiarą zabójstwa, czy też zmarła z przyczyn naturalnych. Zwłoki zabezpieczone do sekcji, która zostanie przeprowadzona jeszcze w piątek.

Muszą poczekać aż wytrzeźwieje

Do sprawy zatrzymano 68-letniego konkubenta kobiety. Nie wiadomo, kiedy będzie można z nim przeprowadzić czynności.

- Zatrzymany miał dwa promile alkoholu w organizmie. Poczekamy aż wytrzeźwieje, żeby mógł odpowiedzieć na pytania nasze oraz prokuratora - przekazał Maludy.

Policja nie miała zgłoszeń, by w tym mieszkaniu dochodziło wcześniej do przemocy domowej.

Do zdarzenia doszło w Skwierzynie Google Maps

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Źródło: TVN24

Autor:aa/gp

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości