Starsza kobieta wysiada z autobusu i nagle wjeżdża w nią rowerzysta

Poznań: Rowerzysta wjechał w staruszkę
Poznań: Rowerzysta wjechał w staruszkę
KMP Poznań
KMP PoznańRowerzysta potrącił staruszkę i odjechał po kilku minutach

Poznańscy policjanci poszukują świadków potrącenia starszej kobiety przez rowerzystę. Na chodniku wjechał z impetem w 83-latkę, która wychodziła z autobusu i odjechał z miejsca zdarzenia.

Do potrącenia starszej kobiety doszło 6 marca około godziny 14.18 na przystanku autobusowym "Piaśnicka" przy ul. Chartowo w Poznaniu.

- Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu wyjaśniają okoliczności tego wypadku. Rowerzysta potrącił 83-letnią kobietę, która wysiadała z autobusu linii 81. Kilka minut po zdarzeniu oddalił się z miejsca - informuje Patrycja Banaszak z poznańskiej policji.

Kobieta została zabrana karetką do szpitala. - Obrażenia, jakich doznała 83-latka, wymagały ponadtygodniowego leczenia. Lekarze określili je jako ciężkie, ale niezagrażające życiu - mówi Banaszak.

Widziałeś? Zgłoś się

Świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Poznaniu. Zgłaszać można się osobiście przy ul. Szylinga 2 lub telefonicznie pod nr tel. 61 84 130 90 w godz. 8.00-15.00 lub pod czynnym całą dobę numerem alarmowym 997.

Autor: FC/gp/jb / Źródło: TVN 24 Poznań

Źródło zdjęcia głównego: KMP Poznań

Pozostałe wiadomości